571 Grupáč ve dvou

29. září 2013 | 08.32 |

571 Grupáč ve dvou

Fpodstatě má Jozef prafdu, když Mi řekl, že fčera lákal svojí Bohyni na Grupáč ve dvou. Ale Ona se prý na obě oči lehce bránila snajivním ašhloupým tvrzením, že Grupáč ve dvou je nesmysl. Já, který o Jeho Grupáčích ve dvou vím úplně naprosté fšechno, taktaké vím, oco se chudinka jedna připravila.

S tímto kámošem totiž připravujeme pro Ministerstvo spravedlnosti Zákon o rodině, jehož jedna z kapitol nese právě názef tohoto klasu. A jelikož o tomto zákoně fšichni něco víme, tak Tě chci nyní upozornit na tu skutčenost, že paragraf o zániku manželství smrtí a Prohlášením dotyčného manžela, žeje fak mrtvý, tam máme taky. Paragraf o Prohlášení dotyčné manželky, že je fak mrtvá, Náš návrch neopsahuje stoho sprostého důvodu, že ženským se nedá nic věřit.

Náš společný návrch opsahuje mimojiných také tyto články:

Článek 1 087:

Líbí-li se jakémukoli spisateli naprosto konkrétní černovlasá bohyně, je tato povinna se sNím pomilovat a je také třeba, aby se sNím pomilovala ráda a co nejdříf.

Článek 1 088:

Líbí-li se jakémukoli spisateli naprosto konkrétní plavovlasá bohyně, je tato povinna se sNím pomilovat a je také třeba, aby se sNím pomilovala ráda a co nejdříf.

Články 1 089 ašasi 1 200 pojednávají o stejném problému a liší se pouze tím, jakou barvou vlasá je bohyně.

Články 1 201 aš  4 122 pojednávají i o dalších zaměstnáních mužů, protože Mě nekonečné delegace mužů, co něco dělaj za prachy, o totéž požádali se samími měkkími i.

Článek 1 694 se například týká horníků.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře