575 Z Luny do Luny

1. říjen 2013 | 07.48 |

575 Z Luny do Luny

Dnes jsem měl trochumalý problém, protože Mě Systém nahodil ušve 3:03. Počkal jsemsi tedy ašbude 3:33, protože zaprvé hezčítoje a také přesnější trefa do Mého Jujbylela. Přesně ftu chvíli jsem totiž poprvé začal na tomto světě, přesněji Fteplicích, řvát. Je tedy dnes Můj veliký, filozoflistický den, ikdyž je úterý a tenkrát byl čtvrtek. Křik vynechám a rovnou si uklohním Vařína. To, že budu psát, snad ani nemusím psát.

Pozvala Mě z Luny do Luny zrovna ve chvíli, kdy jsem dělal svou pravidelnou stojku na posteli vložnici a věřil, že tak vydržím zaseaš do rána, jako každou noc. Nemohl jsem ale na rukách ušdál stát, poněvadž Mě podezírala, jestli prý náhodou nemohu zato, že Jí tam není nikdo dost nebo odost lepší, než Já. Věděl jsem o jednom, který sice těsně, ale přeci jen o chlup lepší je. Také je ale faktem, že jsem Muho již dávno vytrch. Ale předtím ho mělho, atak jsem Jí to musel říct a naparchanta ukázat. Náhodou se totiš nachází na Jídelním lístku dotyčného zařízení, kamš Mě zvala. Co se tampak aledělo, nemohu napsat, protože jsem vzápětí byl jak dělo.

Ráno Mi napsala:

"Je mi strašná zima a líbila by se Mi třetí možnost, sednout si na sluníčko.

dyť šajní, tak se svlíkni a mazej

ty bys mě furt jen svlíkal

vycházím ze základního předpokladu, že ženě, ale i mužovi je nejtepleji, když se milují a to je nejlepšejší, jsou-li nazí."

Myslím ale, že kdyby šla tenkrát ke Mě, tak by to nebylo správné, že jsem to chtěl ve chvíli, kdy jsme ještě měli vžilách víc promile než krve.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře