576 Nejlépe lopatou

1. říjen 2013 | 07.49 |

576 Nejlépe lopatou

Nyní, teda za chvíli, se Tě zeptám. Vždycky, když někam přijdu a je tam žena, mášto takytak? Udělám pauzu a většinou se po chvilce ozývá:

"Jasně.

Jó, mám.

Taky."

Atak podobně. Jen jednou byl mezi posluchači inteligentní muž a řekl:

"Dyť Jsi neřekl, co?"

Atak jsem si uvědomil, že proNěj musím psát lopatou, aby mohl Svůj nadrozum plně využít a uplatnit. Na inteligenta musíš vždycky s lopatou. Kdyš si uvědomíš, žeMu stále šrotuje, že x na druhou je něco krát něco, tak Mu nemůžeš klást jakoukoli otázku jen tak, bez patřičné přípravy. Hlavně Ty holka, Která sis vzala inteligentího muže, tak nato dbej. Aprotože jsme vlastně fšichni takoví, tak nám pokládej otázky jen svelikou opatrností. I jejich výběr je třeba nejdříf pečlivě promyslet. Fak neplácej nahodilé a tímpádem nepřipravené otázky. Inteligentní muž je neslyší. A ikdyby náhodou zaslechl, nejspíš je bude ignorovat. Je to logické, protože x krát x je nějaký výsledek.

Takže holka, doporučuji Ti jako zaprvé, vždycky počkej, až fotbal skončí. Ani do přestáfky Nám nezasahuj, protože běží opakování gólů, dalších zajímavých herních situací a rozhovory s experty. Můžeš se ftu dobu fklidu věnovat úklidu a přípravě večeře. Ašpak budeme papat, tak se možná budeš moct zeptat. Ale pouze pokut vyhrajeme. První Tvoje otázka tedy musí znít:

"Takjak to dopadlo?"

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře