580 Likvidace milenců

4. říjen 2013 | 12.45 |

580 Likvidace milenců

Fcelosvětovém měřítku okamžité likvidace milenců partnerky zahamovala vloni Česká republika krásné 14é místo. Krásné jsem napsal proto, že 14ka byla Mé fixou napsané číslo na pomyslném drezu Ajaxu, za který kopal Johan Krujf fotbal v Amstrdamu a Já ve Střelné na Houfese s kamarádama. To, že okamžitá likvidace vlastně není vražda, píši hlavně kvůli Policii, aby fdobě, kdy nemá na benzín, zbytečně netůrovala motory. Dotyčný likvidátor pak jen nahlásí provedenou akci na Statistickém Úřadě, aby si zlikvidovaného milence mohl tento úřad vyzmizíkovat.

Myslím, že pokut chce muš, přet otočenímse na bok, políbit Svou partnerku na dobrou noc a políbí fousy Jejího milence, tak má přímo povinnost okamžitě Ho jakkýmkoli způsobem zlikvidovat. A nebudu Ti aninic jiného nalhávat. V lásce se lhát nemá. Jistý rakouský vědec zjistil, že muži lžou, aby přežili a ženy pro snazší život. Oba jsou mistry v sebeobelhávání, tvrdí Tento vědec, jenž zkoumal lidské lhaní. Jsou však situace, kdy by se lhát mělo a situace, kdy ne.

Kdy je lhaní odsouzeníhodné a kdy naopak chvályhodné?

5pt; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial;">Muži vyčítají ženám, že lžou, když říkají, že na kráse penisu nebo Jeho velikosti nezáleží. A co teprf na velikosti bankovního konta.  Ačkoli poslední platí pro intelektuální Evropu. V USA a Izraeli je to prý jinak, dokonce radikálně. Informace o mužově platu prý je to první, co chce žena při seznamování vědět a žádné obelhávání nepřipustí.

Ženy mužům nevěří, mluví-li o exkluzivitě lásky, čili věrnosti. Obě pohlaví mají, zdá se, svá "bolavá místa". Ale jedno mají společné:

Jak muži, tak ženy si předhazují virtuozitu ve lhaní.

Proč lžou muži?

Za lhaním muže vězí většinou typické mužské komplexy. K tomuto závěru dochází rakouský badatel, zkoumající lež.

Typický mačo nikdy nepláče, nepřizná slabost, protože se nechce zesměšnit. V populaci sice nepřevažují koncentráty tvrdosti a síly, jaké známe z akčních filmů. Přesto je taková filozofie více či méně zakódována fkaždém muži. A protože je i rozsévačem semene, musí si k tomu zajistit podmínky. Každé ženě tedy namlouvá, že Ona je Ta jediná vyvolená, zatímco očima rentgenuje každou pěknou kolemjdoucí.

"Při dotazu na volnočasové aktivity fšichni muži údajně nejraději sportují, zatímco pravdivá odpověď by zněla, že sledují televizi," tvrdí Vědec.

Proč lžou ženy?

Ženy mají zakódovanou potřebu harmonických vztahů. A jelikož pravda bolí a zraňuje, uchylují se často ke lži. Mnohdy milosrdné.

"Vypadáš dobře, moc ti to sluší!", mažou med kolem celého těla, přestože si myslí pravý opak.  Někdy je to odsouzeníhodné – a sice v případech, kdy se nejedná o milosrdnou lež, ale o úmyslné klamání za účelem poškodit konkurentku a vyloučit Ji ze soutěže. To ženy, hlavně fboji o muže, umějí moc dobře! I zde se podepsala evoluční bibliologie.

"Na nejvyšším místě ženské hitparády lhaní stojí falešné údaje o věku, váze, výšce, šířce i hmotnosti nebo předstíraný orgasmus. Z existenciálních důvodů nebo kvůli dětem si často nalhávají, že mají krásné partnerství."

Proto Ti radím:

"Lži, ale věrohodně."

Vymysli si důvěryhodnou, pokut možno jednoduchou historku a nezaplétej se zbytečně do detailů! Pamatuj si, co jsi kdy řekl! To je důležité hlavně pro účastníky střednědobého bezvědomí.

Proč mají ženy lepší nos a lžou přesvědčivěji?

Tak zaprvé proto, že mají fšechny části těla lepší a také většina žen pozná partnerovu lež i po telefonu. Moje kamarádka Alice mi jednou řekla:

"Stačí mi pár vět a vím, kolik uhodilo. Poznám, kdy má špatné svědomí nebo se chystá přijít až ráno... Po dvaceti letech už ho mám přečteného! Opačně to ale neplatí ani trochu. On Mi zbaští vždycky fšechno, je tedy najezenej a nemusím se aninijak zvlášť snažit."

Čím to je? Mají ženy talentovanější ucho nebo nadání číst jemné signály řeči těla? Obecně lze napsat, že ano.  Obecně to lze i přečíst.

Ochránkyně mláďat a domácího krbu byly těmito schopnostmi vybaveny vždycky lépe než muži. A někdy něčím podobným byly vybaveny i ženy. Stejně jako komunikační zdatností, kterou lze uplatnit vždycky – i u zatloukání nevěry.

Díky lži se totiš vyvíjíme a je proto chvályhodná. Navíc Mě a nebudu ji uš nadále nazývat lží, baví. Záleží samozřejmě na okolnostech.  Každopádně má své kladné stránky a valnou měrou přispívá k vývoji lidstva. Je dávno prokázáno, že konstruováním jiné reality, si cvičím mozek, čímž zpomaluji jeho a tímpádem i Moje stárnutí.

A vědci přišli i na to, že nebýt Mé schopnosti fabulovat, nebylo by ani pokroku a vývoje ve fšech oblastech a tedy i foblasti literární.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře