581 Masožravé rybky a incest

5. říjen 2013 | 15.40 |

581 Masožravé rybky a incest

Matěj Mi řekl, že si našel fdnes jiš velice zastaralém slovníku Staročeštiny, že léčba se správně vyslovuje LÉDŽBA. Musím tedy také úplně správně gramaticky vypisovat, že Jeho partnerka Helga byla minulý měsíc vlázních a lédžbyla si tam Své bolístky. Byla s Ním totiš na spoludovolené v Řecku, odkud Mi Matěj poslal fotky:

Helga v letadle, Helga v moři, Helga na pláži, Helga v restauraci a Helga skorospapaná Masožravýma rybami. Nyní jeuš ale úplně celá vyléčená atak Ti mohu napsat toto:

První holka, o Níž se kluk ve Svém životě pokouší, je vlastně Jeho matka. Ale naštěstí se pokouší fdrtivé většině případů pouze On ato dost najivně. Jde tedy pouze o incest horňácký. Zároveň by se ale dalo napsat, žeje velice neohrabaný aaš skorodětinský. Pouze chvilku žužlá bradafky, nešse napapá a zase usne. Osobně bych tuto jeho roztomilou činnost incestem ani nenazval, ale definice je jednoznačné určení významu tohoto pojmu. Atak se nedá nic jiného dělat. Samože myslím ftuto chvíli. Jindy se dá dělat věcí.

Nejvíc takovýchto a podobných věcí se dá samozřejmě dělat s holkama, aš trochu vyrosteme. Proto jsme se také narodili. Myslím proto, abychom je s Nima dělali. Ony se také narodily ze stejných důvodů. Jinak bychom tady ani nebyli. Ani Ony by tu nebyly. Ale jak Je znám, byly by někde jinde. Vždycky, když mají být doma, tak jsou tam. Ale nepokoušej se to měnit anebo Je dokonce hledat. Jednak marný, druhak trapný a třeťak naprosto nemožný. A co je předem ztracený boj, tak to přece neděláme, tak měj rozum. Šetři si energii, kterou budeš potřebovat na mnohem inteligentnější záležitosti.

Když totiš holka není na místě, kde Ji zrovna hledáš, nachází se tam jistojistě Jiná. Tak zkus Tuto Jinou a neremcej.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře