582 Chování žen

6. říjen 2013 | 17.07 |

582 Chování žen

Uvědomil jsem si, že bychtak trochu nejspíš asi fabuloval, kdybych Ti nyní napsal, že každé ráno, teda fšdycky, postupuji tak, že si první písmena, která Mě nejspíš vehlavě napadnou, snažím zapamatovat do doby, neš nastartuji klávesnici. Samože používám různá hejblata, která Mi pamatováka usnadňují. Ale jaká, to již nechám badatelkám a badatelům, ať mají také nějakou práci. Kdyšuš se tak srandovně nazývají, takať tedy bádají. Bádání je ve fšech oborech důležité a ftomto opzvlášť. Spisatel také musí mlžit mlhou takovým způsobem, abybyl co nejvíce zajímavý. Nebo přinejmenším trochu mlžit. Anebo takaby si to mohl alespoň On myslet, že je. A ktomu je potřeba neprozradit úplně fšechno a zbytek tak nechat dotyčným badatelkám a Těm druhejm. Cobych tobyl za spisatele, kdybych o Sobě fšechno prozradil? Kdyšuš jsem se tak krásně dotázal, taksitaké rovnou a fklidu krásně odpovím:

Byl bych slabej průměr aš podprůměr. Sportofkyně a Ti druzí také chtějí fšdycky vyhrát.

5pt; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial;">My, co Mě známe, víme. Vy, co ne, tak ne, ale časem doufám poznáte, že jsem velice skromný spisatel. Nebo totéš o Sobě velice skromně a rát píši, aby fšichni věděli, s Jakým mají tu čest. S přednapsanou větou jsem velice spokojený, protože vystihuje svými písmenami fšechno. Klasy by se sice daly přečíst, ale poslouchat ušne, kdybych takový čirou náhodou nebyl. Chtěl jsem nyní napsat rýmovací větu na poslední slovo věty předchozí, ale nenapíši. Takový debil zas nejsem.

To by myslím na úvot stačilo a nyní Ti chci napsat, že chování žen, které muži nechápou a děsí Je, teda Nás chlapy, je podivné, zapeklité, nepochopitelné a také bez nejmenší špetky logického myšlení. Myslím nepochopitelné mozkem, který se nachází vnaší hlavě, tedy napsaně i vysloveně mozkem vysoce logickým. Skoro by se dalo napsat, ašpřísně logickým.

Rad, jak dovést fstach mezi mužem a ženou kco nejvyšší dokonalosti, existuje nespočet, myslím jako dost. Přesto i velké úsilí a značné kompromisy nezabrání ve fstahu situacím, které Jeden či Druhý jednoduše neskousne a ani složitě nevlokne. Zaměřil jsem se proto na některé ženské rysy či úkony, které muži nechápou a často Je i děsí.

Představa, o čem si tak může dlouhé hodiny Jejich partnerka feletonovat s matkou, může mnohé muže také vyloženě čílit. Mě je to ale fuk. Mám alespoň klit na psaní.

Aby fstach mezi Námi fungoval, je zapotřebí i třeba velkých kompromisů, komplimentů a kompotů. Což zahrnuje mimo jiné respekt k Mému určitému chování. Já zase toleruji Její nekonečné feletonování. I tak ale existují situace, které i přes velkou snahu nepochopím, i kdybych se usnažil.

Snad každý muš Ti svorně přikaká, pokut budeš tvrdit, že příliš upovídaná žena je neštěstí. Kdyš ale žena nemluví vůbec, taksipak s Ní animoc nepopovídáš a toušje úplný průsr. Ženy podle mužů mluví stále a mnohdy také v nevhodnou dobu, když třeba běží ftelevizi fotbal. Ne, to jsem napsal nepřesně. Kdyš kluci běhají s merunou po hřišti a Já s Vařínem po křesle nebo po gauči. Mít takovou partnerku zrovna ftu chvíli doma je pro některé a tentokrát i pro Mě, doslova děsivá představa.

I když je to většinou všechno pravda, ve skutečnosti ale muže děsí spíše pravý opak, a to když žena moc nemluví. Jakmile totiš přestane mít připomínky napříklat k častým návštěvám pabu nebo výtky k úklidu doma úplně, může to znamenat, že už nemá zájem setrvávat ve fstahu, a to je pro většinu mužů skutečnost, kterou si nechtějí připustit. Mě, jak jsem jiš párkrát podotknul je to fakfuk nebo i fukfak. Obojí je správně.

Jedna z věcí, kterou muži asi nikdy nepochopí, jsou dlouhé feletonáty partnerky s Její matkou. Jednoduše si muš neumí představit, co mohou holky tak dlouho rozebírat. Nehledě na to, když spolu mluvily před několika minutami. A dost dlouho mluvily. Mě, jak uš jsem někde výše napsal, je to fukfak a dá se tedy napsat i přečíst, že holky chápu, že musejí tak dlouho mluvit, aby si řekly hodně zajímavých a podstatných záležitostí, ješ se udály anebo teprf nastanou. Fšechno ale ne, aby si mohly později zase brnknout.

Pokud se k tomu přidá ještě představa, že partnerka může napříklat s matkou probírat i intimnosti z Našeho společného života, jde o vizi naprosto chvályhodnou ai úplného schválení hodnou. Prostě jde o hodnou vizi, kterou je třeba podpořit a neremcat.

Dál Ti chci napsat také něco o tom, když holka ví víc, než chci. Je logické, že o Sobě chceme vědět co nejvíce, hlavně spočátku fstahu. Já se ale na rozdíl od holek, pokut Mě něco zajímá, zeptám napřímo. Holky jsou ftomto podhledu trošku jiné, a pokut mají informací nedostatek, neváhají se po nich POOHLÉDNOUT jinde.

Není tak ničím výjimečným, že holka zjišťuje podrobnosti například tajně u kámošek, je-li odvážnější, tak případně i u kámošů. To je pro muže hrozná představa už jen z toho důvodu, že by mohla Některá či Někdo prozradit i to, co by Jí nikdy Sám o Sobě nesdělil. Mě je to zase fukfak. Myslím si totiš, že čím podrobnější drobky bude o Mě znát, tím lépější to bude.

Na začátku to možná byla láska jako trám, ale ono počáteční kouzlo se začíná postupem času vytrácet. Ano, ženy i muži ve fstahu trošku zleniví a už se nesnaží o pozornost toho druhého v přesvědčení, žeuš MAJÍ SVOJE JISTÉ. Muš někdy zleniví aštak, že usne i u sledování fotbalu s nedopitým lahváčem vruce. Holka si pak dost často myslí:

Jsem pro něj moc dobrá!

Ftom je ale malý zádrhel. Byť se kluci třeba už tolik nesnaží okouzlit nebo Jí nenosí květiny aš do vázy tak často jako fčéra, neznamená to, že ji nemilují. Holky to ale vidí jinak. Ve chvíli, kdy mají pocit, že jsou nedoceněné, začínají přemýšlet, zda je pro ně kluk ten pravý. Nebo možná ještě hůř, že jsou pro současného partnera příliš dobré. A to je staf, kterého se kluci ve fstahu nejvíc děsí. Dokonce i víc, neš dostanou-li holku, sNíš jsou ve fstahu, do jiného fstahu, promiň, do jiného stavu.

Mě - auš snad ani nemusím psát a natoš číst, co to je.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře