588 Mlhones

10. říjen 2013 | 08.43 |

588 Mlhones

Dost často přemýšlím. Tu tečku jsem udělal proto, abysis uvědomila, že tímpádem nejsem byťjen částečný ťulpas a mám své Tahy velice dobře přemyšlené. Minulý týden nebo někdy jindy, jsem například vyskoumal, že krása se néfšdy snoubí s rozumem. Kdyšse ale zásnuby ftomto případě konají, tak má kočka vyhráno a kluci jsou fpytly. Tvrdý ypsylónové tamisem rozhodně patří.

Právě Mi ale zaznělo fuších Zrní:

"Fčera MlhonesMě přes kopec."

Kdyšto nečteš Sama, nemůžeš vědět voco gou. Vono ikdyš čteš Ty, výsledek je nejspíš stejný. Já to ale také nevím přesně, atak si stím mohu naložit, jak seMi chce. Zase jsemsi trochu popřemýšlel a předpokládám, že Mlhones je Ten, kdo nosí mlhu. Namítneš Mi, že Ho ještě nikdo nespatřil, ale copak je vmlze něco vidět? Ikdyš si Ho neumím dost dobře představit, tak někdo Ji nosit musí, jinak by přece nebyla. Taky je možnýže textu špatně rozumím. Ftom případě jsem Mlhonesa vymyslil a máš opoznatek víc. Jen je škoda, že ftuto chvíli neznám jeho křestní jméno. To ale není nadlouho zastakový problém. Hnet se Mu mrknu do průkazky anebo Mu nějaké šoupnu. Vydrš. Alexandr nebo také Alexander, čili Saša nebo také Sašer je mužské jméno pocházející z řeckého Alexandros - "obránce mužů". Takže Mlhones je Sašer a v opčance bude mít Alexander Mlhones.

Vono taky, Kdo Jinej by mohl nosit mlhu, neš Alexander Mlhones? Vidíš, nikdo. Takže jméno Mlhonesa máme ke Fší spokojenosti vyřešeno a Fší myslím jako pro Fšechny a né pro žádná malá zviřátka.

A můžeme se tedy posunout k dalším myšlenkám, ale protože Tyuš budou zase velice filozoflistické, tak si to necháme do dalšího Klasu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře