593 Kolosální

10. říjen 2013 | 08.47 |

593 Kolosální

Mrknul jsem na fota holek na seznamce. Jedna tam měla 3 titulní fotky s popisem:

Jaro 2013 – 157 kg

Léto 2013 – 127 kg

Podzim 2013 – 97 kg

Zaujalo Mě, jak přesnou má dietu, ale daleko víc takéto, jak se Jí kompletně, subývajícími kily měnila i vizáš a pozadí bytu. Zajímavé, velice zajímavé. Přesto, iskoro 100kilová trochu převažuje a tedy vypadává z Mé oblasti. Alespoň pro letošní podzim.

Protože ale obvyklá holka má efektní tvary, přemýšlí mnohem efektivněji, neš My, kluci. To je jaský a nebudeme stím nic dělat, protože Nám to vyhovuje. Teda Mě to vyhovuje, aby někdo náhodou nekroutil krkem. Kroutit krkem ale nedoporučuji. Zaprvé to vypadá, že nic nechápeš a za druhé může dojít k přetočení a skřípnutí fousů.

Tak případné kroucení mám vyřešeno a mohu tedy přejít, vlastně se přepsat k jinému problémku. Napsal jsem zdrobnělinky, které fšeobecně nemá ráda, ale co Mi zbývá, když dopředu znám řešení? Problémy tedy pro Mě neexistují, tak musím šupat do zdrobnělin, ještěže jsem se nepřepsal. Jakse šukají zdrobněliny, tofak netuším.

(vzávorce pro také netušící: šukají = hledají)

Ještě se vrátím k nadpisu tohoto Klasu. Kdyš účastníci partnerství dorostou do kolosálních tvarů aš ve fstahu, je to, dle Mého názora fpořádkovi. Je aspoň vidět, že se Jim dobře daří a minimálně jeden z Nich i dobře vaří.

Ale před vstahem? A fpatnácti? To je oprafdu Kolosální.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře