595 Dvojnásobný naopak

12. říjen 2013 | 07.50 |

595 Dvojnásobný naopak

Fšdycky, kdyš spatřím heskou holku, napadne Mne, jestli byse sNídalo něco dělat. Ale nemysli si, že Já hnet myslím zrovna tamto. To Mne snad nikdy tak brzo ani nenapadne. Vždyť Jí vůbec ještě neznám! Cokdyš je úplně nechytrá a chtěla bysi při tamtom, předtím anebo dokonce i potom povídat? A navíc ipak bych Jí měl na krku, rameni nebo u nohy. Do toho fak nejdu. Kvůli pár sekundám slasti, zbytek života futrpení, to faknení Můj Vařín. Mám to naopak. A to na dvojnásobný. Uvědomil jsemsi ale, že dvojnásobný naopak je vlastně pakuš zase stejně. Kdyš Ty máš něco tak a Já to mám naopak a Některá či Někdo to má naopak neš Já, tak to má vlastně stejně jako Ty. Jenže je tu jeden velký Hapr:

Neexistuje přece a není tedy nikdy vžádném životě možné, aby Některá měla cokoli stejně jakoto máš Ty!

To je faktistická pitomina a tedy něco, co se dá sice napsat, ale nikdo tomu nemůže uvěřit. Tedy Nikdo, Kdo Tě zná. Ty a Ti, co Tě neznají, uvěří fšemu, co Já napíši, protože Mě doufám také neznají. Raději teda napíši, že Ty a Ti, co Nás neznají, uvěří fšemu. To bude lepšejší a také průchodnější.

Nyní ale musím tuto řeku myšlenek přerušit, protože mi napsala, abych si opravil kloktadlo:

"Pes, který štěká, nekouše. Ale pes, který vrčí, tak Ten Ti ho tam strčí!!!"

Namítl jsem, že Mě snad ne, ale odpověděla, abych se nevytahoval, že i Mě ho tam strčí. Sice neuvedla co a kam, ale stejně si budu dávat bacha na vrčící čokly. Hodně velký problém. Jakmile totiš kdokoli vrčí a má tendenci něco někam strkat, takto může být opčas i velmi nemilé. Navíc záleží i na velikosti dotyčného.

Čím věčí zvíře, tím věčí prasárna.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře