6 Jak se Floo seznámila s APV

2. květen 2013 | 15.12 |

6          Jak se Floo seznámila s APV

K jejich seznámení nedošlo v pondělí, 10. prosince 2012 v 17:32, kdy ji APVé oslovil:

Ahoj Floo, napíšeme si pár otázek a odpovědí?

Ale až v úterý, 11. prosince 2012, kdy v 06:42 Floo odpověděla:

Ahoj APVé, určitě můžeme. 

A tak to tedy začalo. APVé ji oslovil, protože se mu moc líbily fotečky Floo, které měla na svém profilu. A Floo mu odpověděla, protože neměla co dělat. Psali si pak celý den až do noci. APVé se platonicky do Floo a jejích písmenek zamiloval. A že se sejdou určitě, to si již slíbili. APVé se jistě na setkání těší víc než Floo. Sice to vědět nemůže, ale ví to. Těší se na Floo, jak prťatý chlapeček na vánoční stromeček.

Když nastal den s velkým Dé, tak APVé vstal ve tři ráno. Ale to u něj není neobvyklé, vstává tak stále, protože ráno píše.

Vstane, pustí písí, jde tam a pak tam. Cestou uvaří kapucína a něco sladkého si k němu dá na talířek. Když si Kapucína přinese z kuchyně, je písí oukej, tak začne psát písmenka. I v den Dé tak vše proběhlo. Jen s tím rozdílem, že vteřina trvala hodinu. Sice napsal mnohem víc písmenek než jindy, ale vadilo mu, že se čas Čé přibližoval jak šnek, který je utahaný a navíc leží na zádech. Pokud znáš šneka, který je utahaný a navíc leží na zádech, tak si dovedeš představit, jak to APVa bavilo...

Asi po 150i hodinách nastal Čé v Dé a APVé ji spatřil, jak přichází. Snažil se nedat na sobě znát žádné vzrušení, žádné nadšení ani nic žádného jiného podobného. Ale v duchu se pomátl štěstím. Přicházela bohyně. A mířila k němu. Pozdravili se, dal jí lehkou pusu na tvář a šli do restaurace na večeři.

Zde již bylo plno velice zajímavých hostů, ale volný stoleček pro dva zamilované se náhle objevil na přesném místě, které by si byli vybrali, i kdyby přišli jako první...

Jen se uvelebili a již přicupitala servírečka, milá jak veverka a nabídla jim menuální lísteček. Byl to lísteček z javoru a byla na něm namalována samá laskominová papání.

Floo si vybrala: Marinovaný losos Gravlax, podávaný se segmenty pomeranče a citrusovou salsou. K pitíčku Campari.

APVé: Bufalo style – kuřecí křidélka, podávaná s řapíkatým celerem a omáčkou z modrého sýra, jemně pálivou. K pitíčku řezané pivečko.

Při papání se na sebe sice zamilovaně, ale pouze dívali, protože CHUŤ vybraných laskominek jim mluvit nedovolila. Ostatně i u všech dalších stolků, kde se právě jedlo, bylo jen úsměvné ticho. Jakmile miláčkové dojedli, začali se spolu bavit, ale hlasitost měli zpočátku nastavenu velice nízko, protože v restauraci panovalo ticho hrobové. Když se rozhlédli kolem dokola, uviděli, že ti, kteří už také dojedli, spolu vášnivě DISKUTUJÍ, ale zvuk měli vypnutý úplně...  Také si dle oblečení všimli, že u každého stolku, seděli hosté z jiného století. Neandrtálci byli skoro nazí.

Někdo by se okamžitě zbláznil, někdo alespoň podivil, ale miláčkům to bylo fuk.  Veškerým miláčkům je skoro všechno fuk. Alespoň APVé byl a je toho názoru. A pokud to neplatí, tak jemu je to fuk. Fuk, fuk, fuk a je tu hezký kluk. Fuka, fuka, fuka  a je tu hezká holka. APVé chtěl zaplatit, ale milá veverka jen otevřela dveře, políbila oba na rozloučenou a zamávala jim.

Jestli se stále milují, tak jsou spolu dodnes a jestli ne, tak ne. Ale mohu Ti potvrdit, že jsou. Včera jsem byl ve stejné restauraci, v jaké byli tenkrát oni. Když mne z ní na závěr, asi po dvouhodinovém sejímání otisků PRStů stolu mým čelem, nepolíbila veverka na rozloučenou, ale na paroží vynesl jelen, tak jsem je cestou domů uviděl. Šli sice na druhé straně osmiproudé silnice a šli v protisměru. Silně pršelo a tak měli deštník, který nesl APVé a Floo mi zakrýval. Vlastně si ani nejsem moc jistý, zda to byl APVé, protože toho mi zase zakrýval ten deštník. Nakonec Ti musím přiznat, že vlastně ani nevím, jestli tam vůbec někdo šel. Pršelo jako prase, že by pes ani člověka nevyhnal a já deštník neměl, takže jsem neviděl ani na krok. Navíc jsem byl víc na zemi, jak na nohou. Domů jsem nedošel, protože mě přejelo auto, jedoucí po chodníku, na kterém jsem zrovna slastně usínal.

Byl jsem na místě mrtev.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře