600 Sparťan

16. říjen 2013 | 07.09 |

600 Sparťan

Slovo fanoušek pochází z anglického fanatik - zkráceně fan a je to osoba projevující náklonnost k určitému subjektu. Napříklat sportovnímu týmu, hudební skupině či celému oboru lidské činnosti, který podporuje a doufá vjeho úspěchy. Původ ze slova fanatik není náhodný, někteří z fanoušků totiš pro subjekt své náklonnosti dokážou obětovat fše ostatní a v jeho podpoře se chovají skutečně až fanaticky.

Mirek si napříklat fklídku chodí Fteplicích do Legendy na pifko, fandí Spartě a ještě se stím vytahuje. Fandit si hochu můžeš, kterémukoli klubu, ať chodíš do jakéhokoli pabu. Ale Spartě a ještě ktomu v Legendě? Nemyslitelné! Zase na druhou stranu, kdybychom Tě neměli, tak si Tě musíme vymyslit. Protože kvůlivá tomu přece do pabu chodíme. Myslím kvůli špičkování a dloubání. Ten fandí Spartě, ten Slávii, tamten kouří Sparty a já doutníčky AlKapóne a Panter. Ale v Legendě a Fteplicích se fandí Veverce a fotbalistům z Teplic. Otom není třeba diskutovat. Ikdyš i tu debatu Ti Mirku povolíme, protože je Nás víc a tímpádem s Námi nemůžeš držet krok a porazíme Tě. I Spartu porazíme, na coš se také fšichni ušmoc těšíme. Ale budeme si muset počkat aš do druhého listopadu. Alespoň se máme na co těšit. Také se Mirku těšíš? My ještě předtím musíme porazit Brňáky a kluky z Plzně a pak teprf razíme do Prahy, na Ty Tvoje kluky sparťanský. Rozsekáme je na maděru, myslím samozřejmě míčema do sítě. Počítám alespoň se třema a Tomáš pustí nanejvýš jeden. To jsem prozradil fšem, kteří chtějí schrábnout many fsázkové typovačce s tvrdým y po t. Jiš na záklatce jsem se totiš naučil, že po dy, ty, ny se fšdycky pýše tvrdé y.

Ale zpátky k problémku. Protože jsme velice tolerantní pab, povolujeme tímto Mirkovi Jeho Spartu, ale fandit Jí může potichu a bes jakéhokoli vykřikování. Uš i to je od nás vysoká benevolence, která vychází stoho, že Ho máme rádi.

Akdyš máme Kohokoli rádi, tak může kouřit jakýkoli tabák a fandit i týmu, který nekope za barvy našeho města, ale jak jsem jiš uvedl, pouze velmi potichu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře