601 Fanda

21. říjen 2013 | 07.49 |

601 Fanda

Kdyš jsem přemýšlel očem budu nyní psát, tak jsem si fspomněl na Fandu. Bydlel s Náma na koleji Otava, ješ se nacházela Fpraze na Jižním městě. Kdyš se nám představil Svojí etiopštinou, taksem rozuměl jen jednomu zJeho křestních jmen ato Estifandos. Řekl jsem tehdy, že český ekvivalent je Fanda a jinak jsme Ho odté chvíle neoslovili. Počase Mutak říkali i přátelé zJeho kmenu.

Kdyš šel Fanda s Námi poprvé do pabu a dal si pivo, tak vydržel být střízlivý asitak první dva loky. Nevím, jakse tomu říká Fetiopii, ale u Nás, když dopil první, tak začal osahávat i číšníka a byl icelkově dost horkej. Ale nepleťse, víc se Mu líbily holky. To jen ten alkohol s Ním tak zamával, že nevěděl, která bije. Byl to ale velice milý kluk, jen Mu nebylo moc rozumět. Ještěže profesoři u zkoušek Ho chápali, jinak bybyl Fčechách úplně zbytečně.

Akdybys slyšela tu Jeho muziku! Nazval jsem jí tenkrát Etiopskými vypalovačkami a Fanda byl s tímto názvem velmi spokojený. Kroutil se při nich jak žába, která právě spapala menšího hada. Ještě nyní, kdyš přimhouřím, vidím Ty Jeho zářící oči a křepčící ruce nad hlavou.

Jednou šel s Náma na koncert kapely Už jsme doma. Bylo to fdobě její největší slávy, kdy v ní ještě hrál na ságo Yndrís. Fanda byl po koncertu nadšený.

Jen si dnes uš přesně nevybavuji, jestli proto, že se Mu líbil nebože konečně skončil.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře