614 Nezměřitelná skromnost

26. říjen 2013 | 10.07 |

614 Nezměřitelná skromnost

Uvědomil jsem si, že nejsem umělohmotnej. Dle toho, jak jsem opčas titulován, tak bych mohl být částečně zezadního vepřovýho nebo spředního hovězího. Opčas semihne také telecí otkosti. Ale takéjsem brzy pochopil, díky Své nezměrné atudíš také apsolutně nezměřitelné skromnosti, která jeMi vlastní teprf otfčéra, abysis jí náhodou nepletla stamtou, kterou oplývám odjakživa, že seuš celý svět atedy iTy musíte seMnou smířit. Jednou tu jsem atak patrně i jistě chybím jinde. A nedudu uš otom ani písmenko, protože třikrát řeš pilou, vůbec neměř a hlavně nic zdánlivě problematickýho neřeš. To je zásadní násada moderní holky dneška, která je in a není tedy fautu animimo výseč. A Já jsem tuto násadu také pochopil ato ještě dříf, nešsem jí začal rozumět. Napsal jsem tedy Tý moderní holce:

"Předstaf si, co se Mi nyní stalo: dělal jsem něco fkuchyni a myslel přitom na Tebe. Najednou jsem se ocitl tady, fobývákovi a mám hotového Vařína. No, není to šlupka?"

Odepsala:

"Tysi kozel!"

Teď sice nevím, co přesně pojmenováním fdotyčné zvíře myslela, ale nemohu se tím moc zdržovat, protože nemám vůbec žádný čas, určený k takovéto činnosti. Doufám, že ani soním rohatým nemám moc společného a nebudu se tedy touto otáskou dále zabývat. Mám totiš co dělat Sám seSebou Samým, jako seMnou, natoš ještě sňákym králíkem. Opčas sisice nerozumím takúplně přesně a Jindy Můj obvykle inteligentní výras vyhlíží takédost hodně tupě. Co Ti budu malovat, i vedle naprostého idiota vypadám přibližně takasi jako láčkovec. Budu se muset přesně vJindy podívat do odrazu a ještě třeba trochu, popřípadě hodně upřesnit anebo rovnou Klas přepsat fúplně Jiný. Jak se ale ftomto podhledu znám, taktaké vím, že jakmile se přihlásíš, tak Ti ho šoupnu besupřesňovávovávání. Nyní jsem ho také bestoho samého přečetl, kdekolif se právě nacházím.

Na besupřesňovávovávání jsem hrdý skorotakstejně, jako i naSvého syna.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře