616 Seznamky

27. říjen 2013 | 16.55 |

616 Seznamky

Podle světových statistik existuje na internetu až 65 000 aktivních seznamek, které mají více než 1 000 seznamovatelek a seznamovatelů, jako 500 Těch hesčích + 500 Těch druhejch. Mladí lidé se k seznamkám často upínají jiš otútlého věku a staříci sbabkama také, jen o padesát let později. Seznamky jsou prostě fonomén, promiň, fynymón nebo tak nějak, poslední doby, která právě někam mastí. Fdnešní uspěchané atedy svištící době je scela běžné, že seznamky nezneužívají tedy pouze mladí lidé jako formu zábavy či nezávazného, no lépetedy nezavázaného seznamování, ale i lidé staršího věku, kteří jsou tedy tímpádem starší a skrátka nemají na klasické seznamování čas a postavu. Navíc, kdyš mají vypnutou wepkameru, mohou mít na obličejovi i hnusný brejle.

Fšechno sMírou, tedy seMnou se pochopitelně dělat nedá, ale je toho dost, code. Samozřejmě psát o seznamkách jako o formě nějakého zla, které ničí naší mládež a důchotce, je hloupost, kterou bych nikdy neudělal, kdybych jí právě nepsal. Pokut bude daná osoba brát seznamku s lechkostí jen jako druch zábavy, či nějaké příležitosti, jinak bude se světem komunikovat zcela normálně, žádný problém by neměl nastat. Stačí si přece vybrat buď Ano, nebo Možná anebo Ne. Někteří jedinci mohou být více stydliví a forma seznámení virtuální metodou jim může pomoci danou osobu před setkáním lépe poznat a nervozitu se stydlivostí potlačit, zatlačit či dokonce přetlačit. Jen pak nesmí zapomenout spláchnout. Problém může poté nastat u jedinců, kteří do této formy seznámení příliš prutce hupsnou a rosplácnou se. Poté můžou nastat poruchy v klasické verbální, teda jako slovní komunikaci. Takovéto osoby jsou virtuálním světem tak zmanipulované a sešmodrchané, že se pakjiš nejsou schopni zařadit do společnosti a normálně komunikovat s okolním světem. Tito jedinci jsou poté dosčasto terčem posměšků, šikany, oštěpů a šípů.

Osobní komunikace se může zhoršovat i sdůvodu přemíry hraní onlajnher, u kterých člověk komunikuje výhradně skrs monitor, myš, klávesnici adalší periferije.

Dalším problémem, který mohou internetové seznamky přinést, je kybernetická šikana či ši - kakaná. Ta zahrnuje veřejné zesměšňování na nejrůznějších seznamkách a sociálních sítích jako Fejsbuk a Tvyte.

Samozřejmě házet všechny seznamky do jednoho pytela a tvrdit, žese zdese štěstí nenajdese, je hloupost. Štěstí může potkat každého a právě na seznamce může najít Tu pravou lásku nakousíček života. Důležité je neupínat se k seznamkám, nebo sociálním sítím ašmoc a být neustále fkontaktu s okolním světem. Chodit úplně normálně kašdej den do pabu a nemlich stejně setam vykecávat a chlastat.

Co si myslíš Ty? Jsou seznamky na internetu pouze pro zouvalce, kteří si doma stále zouvaj boty nebo je to dobrá forma zábavy, či případného seznámení?

Nemusíš Mi odpovídat, protože Mne právě zaujala reklama na netu:

"Ovládej noutbuk dotekem prsu!"

Také je možné, že jsem jen vynechal téčko a nic Mě ftom případě nezaujalo, vyber si. ZaCé je správně. Také jsemsi přečetl, že navzdory růstu prodejů klesá počet stížností u AAA AUTO a svěčí to prý o zlepšující se kvalitě vozů i služep.

Hnet Mě napadlo, že iMoje kvalita se zvyšuje, kdyšMi také navzdory počátečnímu nadějnému růstu, fšdycky povýkonu zase klesne.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře