618 Výtěr

29. říjen 2013 | 17.40 |

618 Výtěr

Hanka se Mě fčéra zeptala, jestli chci dát námět nanapsání Klasu. Odpověděl jsem, ať Mi tedy poví jakoukoli báchorku o Svých vystavených ňadrech a ftu chvíli se mezi námi rostekla následující debata:

"Myslíš jako z Mýho života?

Ne, vyprávěj Mi cokolif o Tvých ňadrech zeživota ňáký holky nebo kluka.

To přece nejde?

Tak dobře, zkus tedy ze Svýho."

Ale mám nyní zase jeden filozoflistický problém, který je třeba vyřešit dříf, neš budu pokračovat. Právě nyní a tedy dneska jsem si uvědomil, že kdybych chtěl někdy něco napsat později, neš nyní a tedy dneska, tak bych nemohl napsat slůfko fčéra, kdyš bych chtěl namalovat, co se právě fčéra stalo. Byla by to škoda pro fšechny a nejen proto, protože na "fčéra" jsem hrdej. Někdy se holt i spisatel Mého kalibru nebo ráže, jak chceš, zamiluje do svého nemluvněte. Anavíc, kdyby se cokolif fčéra stalo a Já bych to nyní a tedy dneska nenapsal, takuš bych to třeba s velikou pravděpodobností nenapsal nikdy. Navíc vím, že chápeš, přečtuli nyní a tedy dneska, že se cokoli stalo fčéra, že se to exátly, genau ani přesně fčéra stát nemuselo. Pokut jsem ofšem Klas nenapsal dnes ráno. Pak by fše nutně sedělo, jak zadek na hrnci.

Poté ofšem Hanka vyzvala Honzu, aby nám povyprávěl o Svém, ftuto chvíli skoruš slavném výtěrovi. Těch je mnoho druhů, ale nepleťsi ho svýtěrem podlahy. Nyní se jedná o výtěra stolice. Honzovi se při něm totiš stratila vatička. Vlastně sestřička nedávala bedlivý pozor a Jí se tedy stratila. Hele, Voni totiš aktéři fsoučasnosti vedou jiš dlouholetý soudní spor otom, komu se tenkrát vlastně stratila. Já si myslím, že je hlavně důležité, aby ho vedli co nejdéle, aby měli právníci práci, dostali zaní zaplaceno a nebyli nadáletak chudí.

Fpřípadech, ve kterých se vatička nestratí anebose po strátě opět nalezne, je vyšetření velmi jednoduché a rychlé. Stolice se odešle do skumavek, které vyskoumají případnou přítomnost či nepřítomnost škodlivin.

Zvýsledků, které bypak skumafky poslaly spět, setak Honza, kdybyse ofšem Nikomunic nestratilo, mohl dozvědět, zda umře hnet nebo později.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře