622 Intersexuálka

3. listopad 2013 | 08.36 |

622 Intersexuálka

Probudil jsem se stouto sumarizující větou, ješ sečítá fšechny následné, které přijdou ve chvíli, kdy budou přečteny. Jednáse otyto:

Docela Mne zajímá, co nastane, když spisatel, který je celosvětově známý tím, že je nadpozemsky ftipný, se rozhodne napsat a přečíst Klas, který postrádá barvu, kontrast i jas. Chci vidět, jak se budeš tvářit. Abys totiš neřekla, že píši pořát jen o holkách. Připraf se ale nato, že o klukách to nebude nic heskýho. Heskej kluk není nicmoc Samo o Sobě. Je totiš teplej apokut né, tak brzo bude.

Chci Ti nyní napsat a přečíst, že jsem ještě přet chvílí ležel na gauči a nesledoval puštěnou televizi. Spadla tedy na zem a Mě napadlo, že napíši takový Klas, kde kašdá jeho věta bude sama o sobě ftipná. Ano jedná se o tento Klas ajak vidíš, Můj záměr seMi docela dobře daří. Ušjen, jakmile si představíš, že jsem někde ležel a o něco se nesnažil, je dost ftipné. No aže Mě něco napadlo, takto ušje úplná psina. Tak vidíš apak, žeto nejde. Nevím sice, proč se vemluvené řeči ustálilo zrovna slůfko psina ané třeba slepičina či žábovina, ale nechám nyní tak, jakjejak. Také jsem si řekl, že ikdyš Klas nebude moc ftipný, tak bude aspoň sranda Tě sledovat, jak si fduchovi říkáš: tak, teť to určitě přijde. A vono furtnic.

Ještě napíšu i přečtu, že jsem zaslechl jednu dvojitou ženu, jak říká fautobuse Té hubenější:

"Dneska je taková blbá doba, že Ty holky, co nemaj děti, jsou úplně vyšachovaný ze společnosti. Vony se teda některý vyčleňujou Samy, protože je nechtěj mít. Ale, to je doba, co?"

Souhlasím sdvojitou, protože jsem si právě vspoměl, že intersexualitu ušuznali po Austrálii i fDojčlandu. Jen pro úplnou jistotu uvádím, že intersexuálka je kosmonaut, který letí vesmírem z planety Žena na planetu Muš. No a intersexuál je tedy kosmonautka, letící opačným směrem. A Já budujen doufat, že je fkosmu dost místa, aby se náhodou nepotkali a nezačali spolu plodit.

Hlavně proto, žeprotože ještě nemám pro Jejich případné potomky aninázef aani pojmenování či žádné jiné označení, abych je moch nějak oslovovat, titulovat či poNich cokoli chtít.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře