624 O Pindíkovi a Pipince

8. listopad 2013 | 08.40 |

624 O Pindíkovi a Pipince

Albert Krásno mimojiné napsal:

"A tobě Doro, moji spolužáci, inženýři Velička a Hlaváček Petrové, hravě dokáží, kdyby ovšem chtěli, že jsem vždy byl vzorem normality. My všichni jsme si totiž své ekonomické these zkoušeli na pindících."

Ktomu dodávám, že nejenom tyto teze se naNěm dají zkoušet. Myslím si, že se dá zkoušet ledasco i ledacosi. Kolikrát ani nevím, co právě na Něm skouším, ale  iftu chvíli si říkám, žejeto jistě kněčemu dobré. A vono takyjo. Fčéra jsem napříklat skoušel, jestli bych mohl přebrat jakoukoli chytrou myšlenku Někoho, ani Mito nyní skoro nejde napsat, no Někoho chytřejšího. Na žádného takového, ani Jemu podobného jsem ale nenarazil. Ftom případě Mi nezbývá nic jiného a budusi muset psát dál, co chci. Dnes to tedy bude O Pindíkovi a Pipince.

Odporníci Nám sice věčinou radí, abychom pohlaví nazývali pravými jmény, tedy penis a vagina, ale tyto termíny Nám nejdou příliš spusy. Fpabu ještě, ale doma a přet dětma ušne. Podle posledního průskumu učíme děti říkat Svému nebo i cizímu přirození nejčastěji Pindík a Pipinka. Zřejmě po vzoru Pejsek a Kočička.

Odporníci tvrdí, že záleží předefším na rozhodnutí rodičů. Mělo by jít fšak o názvy, které budou specifikované, jedinečné a nezaměnitelné. Pokud napříklat babička řekne vnučce:

"Pojď, dáme zrní pipinkám,"

může být pětiletá holčička dost zmatená, když jí maminka večer předtím zdůrazňovala, aby si nezapomněla "pipinku" umýt.

Narozdíl ot odporníků se domnívám, že pětiletá maminku i babičku brzy poučí, jakse věci dovoprafdy mají a pohlaví nazývají.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 5 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře