634 Partnerství

21. listopad 2013 | 07.51 |

634 Partnerství

Nyní mám na mysli fstach mezi dvěma lidmi, na kterém se Tito obalidi podílí. Pověčinou, vlastně fšdycky, se ale tohoto fstahu účastní daleko více osop. Vjednom konkrétním partnerství se skrátka vyskytuje kdejaká, kdekdo i ledasco. Zkrátka, co se nachomejtne a je ksvětu, tojetu. Myslím jako tam, fdotyčným fstahovi. Život máme fšichni jen jeden ajak řekl tuším Horňas, kdyšuš ho máme, tak koukejme aby Byl a Já dodávám - s velkým Bé. A ktomu dva lidi nestačí. Chvíli teda jo, ale dlouho ne a celej zbytek ušvůbec. Nemůžeš se přece nudit a být kašdou chvíli naštvaná. A zvlášť teť, kdyšsi ještě šťavnatá. Považuji za trestuhodně nehorázný staf, kdyš je holka ksvětu a jen pro jednoho kluka jetu. To je i zmatematického hlediska chyba. Jiš na gymplu jsem vypočítal, že 1 + 1 = 69. A to je o hodně víc, neš dva, čili pár. A stoho tedy plyne, že pouze dva, je fakmálo.

Samozřejmě, žese tuatam vyskytne partnerství, vekterém se fšem zúčastněným zdá, žesi vystačí ipotrochu delší čas. Ale jeto úplně fpořádkovi? Jistě ne atak není třeba vícepísmen. Minimálně opčasné střídání seMi jeví jako naprosto nutné. Kór, kdyšsi uvědomíš, že zrovna Já jsem akorát ftu chvíli singllls. To jepak střídání přímo nevyhnutelné. Samozřejmě zMého objektivního pohledu na danou problematiku. Fšdycky se totiš na jakýkolif problém dívám velice objektivně a můj subjektivní názor Mě fpodstatě nezajímá. Objektivita je vMém případě fšdy na prvním místě. Jinak to se Mnou snadani nejde. Teda de, ale otom psát nechci atak nebudu ani číst, jakje Mým dobrým zvykem. Těško také mohu přečíst to, co napsat nechci a tímpádem jsem nenapsal.

Ou i kej, deme kzávěru. Nasprosto jiná situejšn totiš nastane, budeli se jednat o Můj fstach. Aprotože jiš víš, jak vysoce jsem objektivní, nemusím se rozepisovat a Klas ukončuji.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře