635 Frupulentní holka

26. listopad 2013 | 09.32 |

635 Frupulentní holka

Fšdycky ráno, kdyš nejdu do práce, píšu Klasy. Ano, pochopilas, dnes a zítra mám frý a vestředudu bes dud ašna nočník, tak budu ráno také psát. Dnes Ti napíši tento, který právě píši. Aš Ho dopíši, tak Ti teprf budu moct napsat, že jsem Ho napsal. Ještě Ti musím sdělit, že jsem se chvíli pokoušel psát ve staročeštině, ale protože jsem měl sčeského jazyka fšdycky zajedna, tak inyní musím dodržovat Zvukočeštinu. Nedá se nic jiného dělat. Tedadá, ale nechce seMi.

Partnerství je fstach mezi lidmi, kteří vlastní vlastní, jako soukromé pohlaví. A čímho mají hesčí, tím je fstach pevnější a delší.

Právě jsemsi ale uvědomil, že neznám význam slova frupulentní atak musím hnet, mrknout nanet. Ten Mi navrhnul, nechť zkusím jiný tvar. Tak jsem ho upravil na frupulence a Von Mi nabídl Inzerát související s frupulence: kocovina. Coš jeuš úplná ptákovina atak to vzdávám a zároveň si chrochtám, že jsem zase jednou přispěl k vývoji moderního jazyka, tedy Zvukočeštiny. Ještě sejen musím napadnout co frupulence znamená. Aprotože seMi Moje nové slovo velice líbí, bude i jeho význam velmi Heský s velkým H...

Jak by se Ti líbilo spojení: Frupulentní holka

Nedal jsem otazník, protože Mě se toto spojení líbí dost. Ijiná různá spojení seMi líbí velice. Předstaf si představu, žebyse zrovna o Tobě říkalo, žes frupulentní. Nádhera. Já stím hnet dnes, aš půjdu s Jozefem do pabu, začnu. Ale nepleť si frupulentní skorpulentní, protože to je slovo, které jsem nevymyslel a znamená tedy ňákou blbost.

Chci Ti ještě napsat to, že jsem si právě vspomněl, žeMi říkal kamarát Pavel, jak navojně jezdil se zásobovacím vozem a vozil hlavně vodu a potraviny. Měl tedy jako jediný možnost dostat se mezi lidi civilní a fungoval tedy jako propojovák vojáků se ženskýma. Třeba tam byla krásná holka fdrogériji sčernýma vlasama a černýma, velikýma a kulatýma vočima, heskýma, která seMu líbila. Tak si tam u ní fšdycky kupoval mejdlo, protože jí chtěl zabalit. Neřekl Mi ale dočeho, takto nemohu napsat. Víš, že si nerad cokolif vymýšlím. Napíši Ti tak ušjen poslední větu, kterou Mi řekl:

"Já měl mejdel plnou skřínku a ani jsemsi nečuch!"

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře