636 Zásadní zásada

27. listopad 2013 | 14.23 |

636 Zásadní zásada

Opčas Mě neustále žádají anebo napsaně i vysloveně prosí Mé a Moji známí, abych vymyslil a sformulizoval pár hlavních atedy zásadních myšlenek. Pokusímse nyní ftomto Klasu. Vnaší společnosti vyfstává velice důležitá a naléhavá potřeba, aby si movité a majetní našli Svou spisatelku či Svého spisatele a zasponzorovali vydání Jejich knich. Je to nutné, protože je. Spisatelé nemohou schánět prachy na vydávání Svých knížek, protože musí stále psát další. Nemají tedy nato pochopitelně čas. Ale nemusí se fšdycky zadařit, hlavně kdyš bude kapat. A votom to je. Řekl Mi fčéra Pavel, že náš společný kámoš Milan je se želvou na prochásce. Zeptal jsem se Ho:

"A kdy vodešel?

Odpověděl Mi:

Fzáří."

Jiš končí listopad atak pokut prochásku přežije On i želva, mohli bychom pak společně zajít do pabu, popít a pobavit se otom. Nebo i oněčem jiném. Jaksetak otakových otáskách fpabech klábosí. Třeba oholkách nebo opolitice. Ikdyš oté se bavit nechci. Ta je díky jejím aktérkám a Těm druhejm ušdávno fté části těla, která se používá ksezení. Atam se Mi nechce.

TakMi nezbývá, neš si trochu zafilozloflovat o fstazích holek sklukama. To Měale baví atak du dotoho. Nejdříf ale použiji část textu kapely Zrní:

"Je Mi líto fšech lidí, kteří musí být venku, kdyš sněží."

Mě je líto Mě, protože jdu dnes i zítra na noční 12ku, ale nepleťsi s pivem, protože ftéto 12ce budu střídavě 6 hodin venku a 6 hodin fteple. Ale protože zřejmě správně předpokládám, že mám kdispozici pouze jeden život, taksi ho musím užít atedy se na šichtu do mrazu těšit. Chcešli si užívat, MUSÍŠ se těšit i do nepříznivých podmínek.

To je zásadní zásada, která je naprosto zásadní a je třeba se jí držet fšema rukama. Budu se jí tedy držet fšema těma Svýma dvouma, protože nejsem pavouk. Ale slíbil jsem Ti filozoflování o fstazích holek sklukama.

Takže si to probereme popořadě povopicích. Opičí kluk doráží, ale holka ho odmítá. Ovšem ne tak úplně, coš je možno vidět napříklat fdokumentu o životě vopic a symbolizováno tím, že samice si samce přitáhne a pak ho hnetka provokativně zase odkopne. Když kluk vytrvá a snaží se dostatečně dlouho, možná dojde k tomu, co chce. Je ovšem potřeba trpělivosti. Jakmile kTOMU skutečně dojde, trvá to asi tři sekundy. No, a pak už je na řadě lehárko. Úkol splněn.

Kožich šmarjá, Ty vopice se po Nás fak vopičej.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře