637 Názef je neurčitý

4. prosinec 2013 | 08.55 |

637 Názef je neurčitý

Vůbec jeto tak trochu divný Klas. Posuď:

Právě jsem dorazil domu znoční, nosní, ušní a krční 12ky ajsem nabitej písmenama. Ještě si fspomenu kterejma a hnet je začnu psát. Anebo napíši jiná. Sice jsemsi myslel, že půjdu rovnou spát, ale myslet znamená nic nevědět anebo vědět sprosté slovo atak raději píšu.

Jednou Mi ušnevím kerej známej povídá:

"Ty furt chceš ňákou holku? Podívej seuš konečně na sebe!"

Poslechl jsem Ho, ale nic se nestalo. Myslím si, že ftomto není. Civim na sebe kašdou chvíli ažeby seMi přestávalo chtít, se nedá ani napsat, natoš přečíst. Čím dál víc si uvědomuji, že pes či nějaké úplně jiné zvíře bude zřejmě zakopáno na jiném místě. Půjdu ho hledat, ale najaře, ašbude půda míň zmrzlá a měkčí. Bude se Mi líp kopat, hloubit atímpádem po zvířatech pátrat. Fšdycky je lepší hledat zvířata ašnajře. ProMě zaMě, alei seMnou by Zima vůbec nemusela existovat. Naprosto zbytečné období a tlustý voblečení. Zmírnýho Podzima rovnou do rozvášněnýho Jara. TobyseMi líbilo.

Nyní jsem ale zaslechl hrupku ftextu Zrní:

"... jsem umělohmotnej

jsem umělohmotnej...

Hniju, hniju, hniju

hniju, hniju, hniju..."

Mámje moc rát, ale umělohmotnej přece nemůže hnít. To fak nejde. Proto je skoro fše vyrobeno splastiku, aby nehnilo. Tímpádem ani umělohmotnej spěvák nemůže hnít. Ikdyš připouštím, že fumělcově případě je možné fšechno. Vontotaky, kluk jeden chytrej, určitě myslel, že hnije pouze obrázkově atak nechť si fklidu pokračuje vroskladu. Já se vrátím k oblíbenému filozoflování a hledání zvěře. Myslím si totiš, že filozoflovat a hledat nepřestanu, dokud nadeMnou nezaklapne nějaké víko. Oboje Mne baví atak ani přestat nemohu. Alespoň ne, dobrovolně. Nikdo to poMě také zatím nežádá, tak nepřestávám. Uš si nepamatuji, vekterém songu se spívalo:

"Co děláš, to dělej rát..."

Myslím, že ho pěl Walda a Já píšu a píšu tedy rát. Tak píšu furt. Pokut mám co. Hodněkrát seMi aletaké stane, že jen slušně sedím a dívámse na monitor. Dívámse a fduchovi se ptám, jak jeto divné, že nic nepíšu. Také opčas koukám na fotbal a zjistím, že ho nesleduji. Po chvíli zjistím, že ani nevím, kdoským a protikomu hraje. Mám prostě takové stavy, že něco činím a přitomto zároveň nedělám. Ale vydržímto. Atřeba ihodně dlouho. Jak ofšem přesně, takto oprafdu nevím. Ještě jsem nikdy nezměřil a pravděpodobně ani nezměřím. Nacházím se fté době vLimbu nebo někde poblíž. Nevím to úplně přesně. Fdanou chvíli skoro fše nevím scela přesně a něco anijen byť třeba alespoň trochu zdánlivě netuším.

Mám nyní takový divný období. Asi víš, že jsem byl donucen chodit do práce. Ušto samo vosobě je strašnej průšvih. Co Ti budu dál psát a číst...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře