642 Jsem zjiné planety

21. prosinec 2013 | 11.45 |

642 Jsem zjiné planety

Nafštívil jsem dnes, na doporučení Mé ošetřující lékařky, psychiatrickou ambulanci Bialbi. Teda pokusilse nafštívit. Ambulance Bialbi se totiš nachází vlékárně Dr. Max bes vnějšího označení. Musíš vejít do lékárny a aš tam uvidíš dveře scedulkou Bialbi. Ale také s cedulkou MUDr. Tamler. Tyto dveře vedou do patra. Fpatře jsou skleněné dveře, nanichš je jiš jen šipka označená MUDr. Tamler a vedoucí doleva. Tak jsem si velice chytře odvodil, že MUDr. Tamler je hlavní a nejdůležitější MUDr. celé ambulance. Po asi půlhodinovém sezení fčekárně aza neustálého vycházení pacientů (napočítal jsem přesně čtyři), jsem začínal být lechce nervózní. Řekl jsem si, že jeto nejspíš fpořátku. Pacient psychiatrie má být neustále lechce nervózní. Pak jsemsi ale fšiml, že fšichni fčekárně drží vrukách číslo. Tak jsemse zeptal, odkut ho vzali. Ukázali mi na přístroj, který ušbyl ftu chvíli vypnutý. Sestřička Mi pak sdělila, že za chvíli končí atak přístroj fčas vypínají, aby nemuseli makat přesčas aže si mám přijít zítra.

Na druhý den, když přišlo Mé číslo, které jsem obdržel po stisknutí červeného tlačítka nařadu, jsem zjistil, že jsem o dveře a asi deset metrů vedle aty Mé, smalou cedulkou Bialbi se otevřou aš za dvěapůl hodiny. MUDr. Tamler není hlavní a nejdůležitější MUDr. celé ambulance. MUDr. Tamler vlastně nemá vůbec s ambulancí Bialbi nic, krom chodby, společného. Na dveřích ambulance Bialbi bylo napsáno i mobilní číslo. Zavolal jsem naň a ono Mi z Litoměřic sdělilo, že mám odpoledne přijít, žesiMě lékařka určitě vezme. Tak jsem zase odjel dom, naobjedvalse a jel se oženit s doktorkou, kterou jsem nikdy vminulosti neviděl. Kdyš jsem tentokrát přišel nařadu, taksi Mě doktorka skutečně vzala a do lékařské správy na závěr napsala:

Organický psychosyndrom po moskové kontuzi. Objektivně orientovaný, lucidní, kontakt navazuje a forie kolísá. Lucidní snění (bdělý, vědomý spánek) je pojmenování pro staf, kdy si spící člověk uvědomí, že sní a to mu dá možnost se ve svém snu vědomě a bez omezení (záleží na jednotlivých dispozicích) pohybovat či ho měnit. Zjednodušeně napsáno a řečeno, jde o "probuzení ve snu". A slovo forie znamená nálada, emotivita, cítění, afektivita. Také Mi předepsala prášky Cipralex.

ZJejího závěru jsem usoudil, že má patrně prafdu atak jsem si prášek po snídani zobnul. Také je možné, žeuš jeMi fšechno fuk aproto jsemho tedy zobnul. Sám nevím.

Také nyní nevím, zda se zrovna nenacházím vesnu, proto fše píši a pokut i někde přečtu, pakMi jistě Některá či Někdo řekne, oco jde.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře