649 Jeto těšký

16. leden 2014 | 15.59 |

649 Jeto těšký

Milé dámy, chci Vám nyní přečíst text, který jsem někdy vminulosti napsal, takže dvojtečka:

Ještě milejší holka, kromě starého oblečení, které je vidět, mám na sobě nové boxerky a ponošku na levé noze. Ráno jsem totiš vyměnil jen levou, protože pravá ještě trochu voněla. Fšdy si kupuji ponošky po dvou stejných párech, protože nikdy nevím, která vydrží vonět dýl. Je prafdou, že si opčas v rychlosti narvu pravou na levou nebo naopak, ale jeto jedno, protože vrychlosti je zároveň síla, která tu či kterou vytvaruje dle potřeby. Atak je jedno, kterou mám na které. Hlavně, že obě voněj. Sbotama ušjeto horší. Jednak jsou drašší amám je tedy pouze v jednom provedení a druhak nejdou libovolně tvarovat. Ještě Mě ftuto chvíli napadá, že některá trika jdou také nahodit obráceně. Jen pak někdy lechce lechtá visačka na hrudi. Lechtá-li ještě doma, přetočím, ale ve městě nechám tak, jakje jak. Kdyšuš to nejde vydržet, tak se trochu poškrábu a jeto. Mám přece prsty, sekterými lze dělat ledasco. Mohl bych Ti vyprávět story, ale nebudu. Zatím ne. A toto zatím platí zatím nafurt. Ikdyš Já kdyš řeknu zatím nafurt platí, tak zachvíli se dere zgatí. Ale ještě chvíli vydrš, ještěse nedere aani neleze. Aš bude, tak Ti dám určitě vědět, neboj se.

Ftuto chvíli seMi ale dere na svět myšlenka, žese jako pravý kurtizán nabízím do minimálně pětikolového výběrového řízení, které nyní vyhlašuji veřejně pro fšechny holky, které se ho budou chtít zúčastnit. Aby chtěla alespoň jedna, tak ještě uvádím, že zatím jsem natom, jako myš skostela, ale je prafděpodobné, že brzy budu milionář.

Řízení vyhlašuji úmyslně předtím, neš setak stane, aby bylo jasné, že Mě holka chceš pro Mé vysoké charakterové vlastnosti a né pro prachy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře