651 Tak pojť

18. leden 2014 | 16.07 |

651 Tak pojť

Byl jsem fpabu skámošem, kterého nebudu jmenovat, abych Ho nejmenoval. Vzávěru Klasu pochopíš proč. Fčéra Mi totiš zavolal a zeptal se, jestli jdeme s Jozefem do Stodoly. Řekl jsem Mu, že Jozef má šichtu a nechodíme uš do Stodoly, ale do Legendy. Ještě jsem mu vysvětlil, kdese Legenda nachází a za hodinu jsme se vní setkali. Fprůběhu večera se Mě zeptal, jestli stále píši a také Mi řekl, žekdyž jsme spolu byli někdy přet rokem i s Jozefem ve Stodole a On se pak vracel domů, takHo přet barákem posdravila pracovnice se slovy:

"Ahoj, nechceš holku?"

Prohlédl si Jí od pasu po krk, něco si pomyslil, ale nahlas řekl:

"Tak pojť."

Byl tou dobou singl a popár pivech nebyl zastakmoc vybíravý. Ještě přet barákem si řekla o dvě stofky. Kdyš se doma zbavili oblečení, tak sNím holka začala dělat různé uspokojivé záležitosti. Ale ať dělala, co dělalala, tak Ho neudělala. Otskočil si na toaletu akdyš se vrátil, takMu jiš oblečená řekla, že Jí utíkají kšefty aže tedy musí mazat. A skutečně mazala. Po chvíli si fšiml, že si ktěm dvěma stofkám odmázla i Jeho brýle a mobil. Oblékl se a mazal za Ní. Samozřejmě ale nikde fokolí ušnebyla. Ale byla tam spolupracovnice ze stejné fabriky. Tak seJí svěřil a Ona Mu řekla, že práci kolegyně dokončí. Protože byl stále v říji, tak ten večer podruhé prohlásil:

"Tak pojť."

Byla mnohem zkušenější, znala víc chvatů atak skutečně rozdělané dílo sdárně dokončila. Kdyš se vrátil zkoupelny, zjistil, že také sdárně zmizela. A sNí i hodinky a noutbůk. Ani Mi nemusel říkat, že na Policii nešel.

Protože Ho trochu znám a vím tedy, že aby se navíc ještě zbytečně ztrapnil, taktaké vím, že takový blb to zase není.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře