652 Výzva

18. leden 2014 | 16.08 |

652 Výzva

Musím Ti hnet na začátku sdělit, žeikdyš jsem Jí dal číslo, nejedná se o Klasu, ale oprafdu jen o Výzvu. Při psaní asi posledních třech Klas, jsem si totiš uvědomil, že postupuji jinak, neš obvykle. Dříf, kdyš jsem měl jakýkoli, třeba i celkem dost trapný nápat, tak jsem si ho hnet zapsal do notýsku nebo někam jinam. Měl-li jsem doma ušzhasnuto a válel se, se srandovním cílem usnout, tak jsem si pár vět namluvil do mobu. A další ráno jsem Klasu podle těchto záznamů napsal a upravil.

Fsoučasnosti si při nesdárných pokusech o spánek žádné nápady ani věty nikam nepíši a nenahrávám. Jen si je neustále fduchovi říkám a upravuji. Pak klimbnu, proberu se a Klasu či Klasy napíši. U posledních čtyř jsem postupoval přesně takto. Právě jsem se zamyslil a ftom Mě do zat trkla kráva. Postrčila Mě o půl metru dopředu a řekla:

"Ty bejku jeden, Tobě se zlepšuje paměť!"

Vona to teda takle přesně říct nemohla, protože přece nemůže nic vědět oJejí ztrátě. Alespoň sito myslím a proto jsem trochu Její větu upravil, ale fak řekla něco ftom smyslu, že mám paměť skvělou. Také si to myslím, ale jeto proMě velice nebespečné zhlediska Mojí soudní kauzy. Proto naTebe apeluji:

"Nikde otom nemluf!"

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře