662 Sen

27. leden 2014 | 10.59 |

662 Sen

Dnes vnoci seMi zdál sen, že jsem spal. Ty, která Mě znáš a víš tedy, že spím špatně, takMi jistě věříš, že seMi takový sen mohl skutečně zdát. Já tomu teda věřím bezmezně. A myslím si, žeušto samo osobě si zaslouží, aby bylo zapsáno. Abyl to krásný sen. Nádech, výdech. Nádech, výdech. Nádech, výdech. Nádech, výdech... Atakto bych mohl klidně pokračovat dost dlouho, protože totak fakbylo. Aznáš Mě přece, že nikdy nelžu. Ale f5:40 snění skončilo. Probudil jsem se. Škoda. Teda, néžeby nádech, výdech přestal, to ne. Ale uš seMi to nezdálo. Uš seMi to normálně žilo. Možná Ti tento Klas připadá ašdosud dost banánový nebo banální, ale uvědomsi, že je spousta člověků, co ho poMě žádá. Jejich oprafdu tolik, že je ani nemůžu fšechny vyjmenovat. Zaprvé siJe nepamatuji a zapáté Jich plno vůbec neznám. Navíc bych musel, kvůlivá tomuto seznamu vydat další knihu. A víš, že lidi dneska moc nečtou. Abys ale viděla, že vůbec nelžu a anitrochu nefabuluji, takTi Jich pár uvedu. Opořadí moc nepřemýšlej, je napsaně i vysloveně náhodné a neúplné. Tak tedy:

Lenka Strunerová, Monika Focená-Nalinkovaná, Martin Venoušek, Věra Bartoníčková, Ota Kuppsa, Patrik Lefhart, Jaromír Příjmení, Víťa Ilustrátor, Walda Nematuška, Rajner Licousový, Zbynďa Lechce-Neoholený a Adolf Bekofka(úplně) Fousatý.

Fšichni vyjmenování toužebně očekávají Mé další Klasy. Aklidně itakovéto. Tak Jim přece nemůžu udělat, žebych Jim to neudělal. Teda promiň, žebych proNě ušžádný nenapsal.

Ještě malá poznámka ke jménům umělkyň a umělců:

Protože vím, že fšechna nemohou být tak slavná a proslulá, jakojeto Moje, tak se Jim omlouvám za případné neuvedení či nepřesnosti.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře