663 Almanach 2013

29. leden 2014 | 14.30 |

663 Almanach 2013

25.1. 2014 se f19 hodin sešla Volná výtvarná a literárně - estetická společnost, Teplický Šlauch 2000. Sešla se několik pater pot Božákem. Vystupovali zde umělkyně a umělci, kteří Mi nesahali na kotníky ani na jiné části Mého těla, ale i Takové a Tací, kteří seMi seshora opírali dlaněmi o Má ramena. Jaktotak chodí a jeto fpořádkovi, protože jsem musel lítat pro pivo o několik pater výše a fšdycky, kdyš jsem dopil, byl na řadě kotníkový umělec a mohl jsem tedy vyrazit do schodů. Jednotlivé nebudu jmenovat. Tamty kvůlivá Jejich hanbě, ostuzení a nastydnutí a tydle proto, aby nebyli ještě slafnější, neš jsemJá. Je to samozřejmě věcí názoru anaposouzení odporných komisí, které bych musel předem pečlivě vybrat a sestavit, sohledem na požadovaná hodnocení. Tato hodnocení bych Jim samozřejmě musel předem vytisknout. Pokut by ho pak dopísmenka nepřečetli či jakkoli upravili, hrozila by Jim okamžitá smrt stářím. Zato ručím. Nyní se jedná jen oMůj vlastní atedy vysoce objektivní názor, pochopitelně.

Fspomněl jsemsi právě, že jsem chtěl také poděkovat zato, že nejvyší budova fTeplicích se zavrtává i do nejhlubších hloubek. Tak tedy:

Ještěže Ti blb... tedy promiň, víš, že nepíši slova hanlivá ...ještěže komunisti, dej jim pánbu věčnou slávu (naznač, ale nekříškuj se), budovali pot kašdým Božákem fTeplicích naprosto bespečné a hluboké kryty a bunkry, aby umělkyně a umělci mohli nezávisle a besobaf ználetů veřejnosti tajně vystupovat a pít nějaké tekutiny.

Tak to bychom měli. Myslím to poděkování.

Teť byse slušelo, abych vyjmenoval fšechny dostafší se. Protože toaleje natMoje paměťové možnosti, takto neudělám, abych vynechané atedy bezvýznamné, čirou náhodou neurazil. Zkusím Ty, které právě zkusím:

Byl jsem přítomen Já (to vím skoroúplně jistě), Márty, Víťa, Rajny, chvíli Viki, Walda, Věrka, Karel, Chloé nebyla, Patrik jo, Pavel, Zbynďa, Jaromír. To je zMých paměťových možností naprosto vyčerpávající a jiš tímpádem takéjišúplně vyčerpaný seznam. Márty fšdy kašdou přítomnou umělkyni či umělce přetstavil a vyzval kvýkonu. Po jeho předvedení Jí či Mu potlapkal a předal Almanach.

Nyní tedy ještě jednou prosím Ty zvás, vynechané atudíš úplně anaprosto bezvýznamné, oprafdu se čirou náhodou, neuraste.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře