67 Bimbamton

2. květen 2013 | 16.39 |

67        Bimbamton

"Ahoj Tati, půjdeš si s náma v sobotu zahrát badmintn?

Myslíš Bimbamton?

Jakej bimbamton???

No, Davide, jak znějí zvony?

Co sem pleteš ňáký zvony, tati?

Protože pokud nevydávají Tón Bad a Min, tak mne zveš na Bimbamton a v tom případě já říkám ano, půjdu si váma zahrát a rozsekám vás na maděru.

Včera nastal DEN. David mi zavolal:

"Tati seber saky, paky, ve třičtvrtě na osm sraz před Badmintnem, jdem se sekat na maděru."

Budu tam, synu,"

odpověděl jsem. Pečlivě jsem posbíral saky i paky, které jsem měl připravené již od nákupu v baťohu, speciálně k tomuto účelu vyčleněném. Sedmnáctkrát jsem překontroloval, zda tam jsou jak saky, tak taky paky. Vyrazil jsem o šest hodin dřív, než jsem musel, abych třičtvrtě na osm - sraz před Bimbamtonem stihl. A světe div se, stihl jsem ještě koukat ve stupní hale na závěr nekonečného tenisového utkání v tenisovi: Švýcarsko – Česko, přímého přenosu čtyřhry 1. kola Davis Cupu 2013. Naši Berdychové s Rosolama hráli proti jejich dvoum Švýcarama. Za stavu 2:2 na sety a 15:16 pro Berdychy s Rosolama dorazili spoluhráči a soupeři mého mužstva a ženstva. Jmenovitě: David, Marcela a její bratr, Mirek.

Šli jsme se do šaten převléci a po té jsme vyrazili, sekat se na maděru. To, že jsme se na kurtu pohybovali dva Mirkové, vůbec nevadilo, protože jsme měli úplně jiné opeření a byli jsme tím pádem velice snadno po čichu odlišitelní. Hráli jsme postupně i na přeskáčku každý s každým, všichni se všemi, všichni proti všem a všechny nás mač nádherně moc bavil.

Ráno jsem ucítil, že mám různě po těle rozmístěno velké množství svalíků, které jsem do včera nikdy v životě neměl.

P.S. nyní jsem zjistil:

Je konec! Čeští tenisté využili až 13. mečbol. Při podání lepšího ze Švýcarů Chiudinelliho, který za celý zápas o servis nepřišel. Až teď, po sedmi hodinách. Navíc se tak stalo po jeho dvojchybě.

Wawrinka, Chiudinelli - Berdych, Rosol 4:6, 7:5, 4:6, 7:6(7-3), 22:24

http://sport.idnes.cz/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře