672 Zlý Michal

3. únor 2014 | 11.40 |

672 Zlý Michal

Fsobotu, teť uš musim přečíst, že na minulém nana Nastojákovi! ještě kroměMě, zazářil také Radim Nojvirt z Vyžvejklé bambule, vystupující pod psým dýmem Zlý Michal.  Byl ve Svém vystoupení zase jako fšdy, naprosto úžasný. Navíc byl hodný. I Zlý Michal může mít totiš Některou či Někoho rát. A fčéra semse dozvěděl, žetím kohomá, semJá. Ale vůbec neproto, toto Jeho vystoupení řadím kTěm nejfantastičtějším, které semkdy spatřil. Po kratším úvodu vněm začal obdarovávat skoro Fšechny přítomné různými cetkami, které seMu ušnevejdou doJeho sídla a přinesl Je tedy do Zahradního domu fpapírové krabici, umístěné dotašky Billa, kterou Mu podal Áda nebospíš Patrik. Poté oznámil, žekdyš ohlásí číslo daru a přihlásí se oň Kterákolif, či Kdokolif komu není dar určen, tak nic nedostane. Že má jiš rozvrženo, co dá Které a co Komu. Ještě neš stačil uvést první dar, uš semse hlásil. Spatřif Mou, okamžitě fstyčenou ruku, podotknul:

"Ne, nic nedostaneš!"

Naštěstí šlo o zásobníček na lipo, shlavou snat Mikimauze. Ohlásil druhý dar a spatřif Mou, podruhé fstyčenou ruku, znovu podotknul:

"Ne, nic nedostaneš!"

Zase naštěstí šlo o ňákou cetku podobného rázu. Takto podobně vypadalo celé Jeho vystoupení. Ale vjeho průběhu sem byl nakonec uspokojivě uspokojen iJá. Dostal sem totiš dva dary. Knihu ot Aloe Cucflajšové "Jsem mladá moderní dífka" a plechofkové pivo fkonzervě "Pittinger". Knihu jsem přečetl hnet po příchodu dom, ale spiva jen názef a chladí se. Mám Michala rát nejen proto, žemá ještě věčí břicho, nešJá, ale také proto, že dary rosdával celkem nahodile a některé dokonce iházel obarovávaným  na několikametrovou fsdálenost, ale Ty nejcenější dal Mě. Také proto sem nazačátku klasu napsal, že zlý Michal byl fčéra hodný atohlavně naMě. Uš si nepamatuji úplně přesně, jestli sem četl přetNím nebo poNěm, ale jakse znám, takpřet ypo je prafdou.

Fprůběhu večera vystoupilo mnoho dalších umělkyň a umělců, ale kvůlivá obrofské a nebetyčné soběchlebnosti Zlého Michala sem uvedl pouze Nás dva.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře