676 Šestek

14. únor 2014 | 11.39 |

676 Šestek

Přemýšlel sem onehdy nadtím, žeje divný, že nikdy třeba po čtvrtku, nenásleduje znova středa. Nebože nějaký týden neopsahuje jensamé pondělky. Jak semtak dumal, rozhodl semse přemenovat sobotu a neděli na šestek a sedmek. Zachoval sem nakonec pouze dva názvy fpůvodním znění a vydal semse do Bruselu. Přet samotným patentovým úřadem sem musel vystát dlouhou frontu. Byla tam spousta hlupáků a naprosto bezvýznamných holek. Takové kraviny, které navrhovali, ani nebudu uvádět. Také toho chtěli hodně přejmenovat, ale jednalose osamý nemožný případy. Naštěstí semsi uvědomil, že šanci máme pouze My, Kteří a Které máme logické atedy ireálné návrhy. Ale jestli sem oprafdu uspěl a patent získám, tak natosi budeme muset asi dva měsíce počkat. Tak dlouhá byla ta fronta. Ikdyš se totiš jedná o úplnou blbost, stejně sejí úředník zabývá, jestli náhodou neopsahuje trochu šprochu. Amusí paktaké danému patentátníkovi odpovědět.

Přejmenovat dny semse spočátku roshodl proto, že seMi zdálo, jak krásně bude znít:

Pátek, šestek, sedmek... Apak také proto, žese to bude mnohem lépe pamatovat. Myslím si, že někteří jedinci tuto Mou snahu ocení. Jen se lechce obávám, abyse neobjevila tendence přejmenovat pondělí na "osmek". Nechte toale naMě. Také si totiš uvědomuju, že současné první tři dny ftýdnu mají fak trapný názvy, které šesteku a sedmeku nesahají ani na kolena. Výsledný týden bypak mohl vypadat třeba takto:

Prvak, druhak, třeťak, štvrtek, pátek, šestek a sedmek.

Ještě ale musím připojit poznámku, aby si Nikdo a Žádná nespletl bývalou středu, tedy třeťak, také sbývalým ruským hokejovým brankářem. Nato pozor. Ana závěr chci pronést ještě jedno upozornění:

Myslí-li Někdo či Ňáká na kraviny, nemá cenu tahatse snima do Bruselu a chtít hnet získat patent.

Hele, neprověřoval sem, ale ušjen pro přetstavu, že by se mohlo miminko narodit šestýho června roku šesttisícšestsetšedesátšest všest hodin ráno a bylbyto šestek. No, nebylabyto nádhera?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře