678 Fantazie ujde

14. únor 2014 | 11.41 |

678 Fantazie ujde

Namydlenej sem byl fčéra a neznamenáto, že budu stále. Ale zatím sem, atak mám upatlanou klávesnici otmýdla. Ato seMi píše dost blbě. Fšdycky, kdyš mám upatlanou klávesnici otněčeho, tak seMi píše špatně. Ale otmýdla jeto nejhorší. Ale nyní se chci sTebou podělit o rozhovor Mýho kámoše Jirky, s Alenou. Jirka Jí říká:

"Víš, jakou máš přesdífku?

Ne.

Myš.

A víš, jakse říká Tobě?

Ne.

Nijak.

A Kdo Mi tak říká?

Nikdo."

Hele vonto byl možná rozhovor Někoho Jinýho s Jinou, ale je pěknej a ftipnej. Navíc Ti chci napsat, že právě Jirka má jednu takovou vlastnost. No, vlastnost. Ať večeří, co večeří, následnující ráno vypouští ato dost hlasitě, do volného prostoru fsduch. Skoro fšdy průhledný, ale opčas je prej Jeho detonace oprafdu dost hustě zabarvená. Poradil semMu, ať jde na operaci, nejspíš tlustýho střeva. Nejsem lékař, ale domnívám se, že tenký nemůže vydávat takové rány, jaké Mi popisoval. Myslím si, že oprafdu dobrý spisatel nemůže psát jen opříjemných záležitostech. Toby uměl kašdej. Napsat se musí, podle Mě, fšechno.

Jirka Mi také řekl, že vymyslel postup, jak postupovat den přet roschodem s holkou. Ten večer Ji musíš, dle tohoto postupu fantasticky pomilovat. Bude pak oTobě říkat kamarátkám:

"Sice debil, ale jako milenec ujde."

Jeho fantastické kleslo na ujde, ale co se dá dělat? Itak je možné, že má Jirka sŇákou kamarátkou šanci.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře