687 Experimentální pokus

26. únor 2014 | 10.34 |

687 Experimentální pokus

Chci Tě nyní seznámit sobjevnou myšlenkou, kterou sem objevil. Kdyš sem konečně pochopil nebo si začal bláhově myslet, žeje svět nespravedlivý, taksemse roshodl, že uskutečním experimentální pokus nebo pokusný experiment. Ještě se musím roshodnout, pro který se nakonec roshodnu. Tak iki, uš sem.  Pro fšechny, kdoš seho budou chtít zúčastnit, platí to, že musí do systému vložit veškerý Svůj majetek. I ten, který nevlastní a jen používají. Na četnosti používání, samozřejmě, nezáleží. Úplně postačí i opčasné. Vloží-li Někdo napříklat auto, automaticky ho může použít Kterákoli i Kdokoli ze systému, pokut ho nehodlám náhodou použít Já. Ftakovém případě mám samozřejmě přednost. Fostatních případech platí pravidlo:

"Kdo dříf přišel, Ten mele a Ten druhej ať raději nemele nebo Mu Někdo namele."

Sholkama platí to samé jako fpřípadě aut. Také Je automaticky může použít Kdokoli ze systému, pokut Je nehodlám náhodou použít zase Já. I ftakovém případě mám samozřejmě přednost. Kdyš ale nepůjde oMě, tak se kluci dohodnou, pokolika fteřinách se budou střídat. Vmém případě samozřejmě nejde osměšně krátké aúplně trapné fteřiny a budeme tedy střídat po mnohem delších, seriózních sekundách.

Kdyšsi náhodou hodlá Ňáká holka použít Mě, tak může, pokut nebude ftu samou chvíli chtít Jiná a hesčí. Fpravidlech je zakotveno, že Já mám možnost volby aproto takyJá ftakových případech roshodnu, která si užije.

Protože sem autor celého projektu, tak budu automaticky využívat fšech výhod, které opsahuje a do systému nic fkládat nemusím. Jako autor, sem toho automaticky sproštěn. Druhá věc je, že ikdybych sproštěn nebyl, dopat na zem bybyl stejný, protože nic nemám.

Uš sem chtěl tento Klas mnohokrát ukončit, ale pak sem zase napsal další, důležitou a tímpádem skvělou větu atak ukončuji ašteť.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře