688 O šovinismu

26. únor 2014 | 10.35 |

688 O šovinismu

O mužském či ženském šovinismu toho bylo a jistě ještě bude napsáno poměrně dost. I Já nyní něcomálo napíši apotom přečtu nebo nyní přečtu aašpak napíšu. Jedno stoho. Ňák se roshodnu ateť sem proved.

Je to ostatně zásadní otáska lidského bytí či nebytí, která má svá pro a proti. Budu vycházet zMého základního poznatku, že totiš Kašdá i Kašdý sme více či méně šovinisti. Otomto Mém poznatku nebudeme diskutovat, protože ho prohlašuji za základní postulát celého Klasu a tímpádem postulát, okterém se debaty nevedou. Později, u pifka či vínka povoluji a skoro by se dalo napsat a přečíst, žei vřele doporučuji. Ale nyní ušnerušte. Pozitivní význam Klasu vidím také ftom, že uvádím na pravýho Míru skutečný pohled typických  kluků na holky, podobně jako ženské časopisy popisují pohled správných holek na kluky. Obojí je, dle Mého názoru, špatně, protože Nikdo není typický a Žádná není správná. A to sem úmyslně netahám Kantovy tradiční postuláty omravnosti. Touš bych Klas nedopsal nikdy. Itak budu mít codělat.

Toto Mé spisování navíc poskytuje velmi přesný obrázek toho, jak matky vychovávají Své syny a otcové Své dcery. Poskytuje téš trochu rozostřený obrázek tamtoho. Totiš toho, jak dcery vychovávají Své otce a synové Své matky. Kčemu matky Své syny vedou akjak nepochopitelným konstrukcím kluci dochází a berou podle toho Své holky, kamarádky i přítelkyně. Klas postihuje ustálená holčičí kolečka a mentální i monumentální pseudo-emoční reakce kluků, neboli co ta kolečka skluky dělají aco naopak dělají sholkama.

Podle Mě by se mnoha a mnoha holkám (možná fšem) velmi rychle vyjasnil život, kdyby připustily, že jejich kluci se na Ně tak, jak je fKlasu popsáno, opravdu dívají. Pak by totiž byly schopné rozeznat i vyjímky, a to ty oprafdové, nejen ty, co se Jim jenjako vyjímky zdají. Aiklukům by mohlo pomoct se nad SámSebou seSebou zamyslet. Vono fšem by pomohlo, zamysletse nad SamýmaSebama.

Aprotože se jedná o nikdy nekončící proces, tak Klas končí, ikdyš vlastně nic nepopsal.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře