72 Spektakulární

2. květen 2013 | 16.43 |

72        Spektakulární

Spektakulární může být cokoliv. I ten, kdo se nám zpočátku tak nezabarvuje, může být hodně brzy velkolepý. Honosný může být například i švédský cirkus a Jágr. Jaromír může být a zřejmě také je, hlavně pro dívky a začínající hokejisty, dost oslňující. Anebo psychicky rozpolcený policajt Max Payne, jehož pompézní povaha je ovlivněna tím, že se mu odjakživa daří špatně a on je proto velice naštvaný. Před lety se musel dívat, jak mu banda feťáků zabíjí ostatní členy rodiny, a proto se z něho stal emocionální krápník. Jeho až nezdravá touha po pomstě se mu stala motorem v decimování nelegálních podsvětních hajzlíků. Ačkoliv v tom má Maxík nezpochybnitelné úspěchy, jeho psychická rozloženost je stále patrnější a drogová závislost pořád silnější. Jím řešené případy se proto mění v hotové masakry. To už ale vedení New Yorské Policie nemůže akceptovat a postaví Maxe před dveře, respektive za dveře, respektive vedle dveří či pod ně. Prostě ho jimi prohodí mimo službu. Co mu tedy zbývá? Až si odstraní případné třísky, zbývá mu jedině všechny pobít, ale to už nechám jinému pisálkovi či pisatelce, protože mne to nezajímá a zdržuje od mého každodenního lenošení.

Nevím už, zda jsem zaslechl zprávu z TýVý správně, ale každopádně se spektakulární Francouz Žak Rachoj vyjádřil na nepodstatné tiskové konferenci, konané patrně v nějaké zemědělské usedlosti v Maďarsku těmito vysvětlujícími slovy:

"V žádném případě nemíním odstoupit z funkce, kterou miluji, víc než svou ženu. Hodlám očistit naši špinavou kůži, kterou nám zapatlali přítomní novináři. Naše strana se dyštafluje od našich členů, kteří již takových 53 minut nejsou našimi členy. Všechny jsem je vyloučil a vzápětí zastřelil. Takže od toho, do čeho se před nějakou dobou potápěli a v čem se ráchali, se naše strana, jak jsem již uvedl dyštafluje a tím se jí to netýká."

Pevně věřím, že si naši politici vezmou ze Žaka Rachoje pounačení a bude jich ubývat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře