75 Za půl roku vypnuli proud

2. květen 2013 | 16.45 |

75        Za půl roku vypnuli proud

Floo zrovna myla na toaletě nádobí. Musela tam, protože mi ten den netekla nikde jinde voda. Volala na mne, ať neblbnu, že nevidí, co zrovna meje a jestli má mýt dál. Což se jí nechce v případě, že už je kousek úplně čistý a tedy zbavený všech zbytečných nánosů jídla a všeho dalšího zbytečného. Vůbec nic jsem neslyšel. Vypli ten proud tak důkladně, že nebylo nikde nic slyšet. Ani Floo neslyšela mou odpověď. Co jsem jí odpověděl, nemohu napsat, protože jsem to také neslyšel. Hodinu jsem nevěděl, mám-li hlavu na krku. Pak jsem se šel mrknout do zrcadla a zjistil jsem, že ho vypnuli tak dokonale, že v zrcadle není po tmě nic vidět. Tak jsem nic o mé hlavě nezjistil a Floo stále netušila, jaký kousek meje. Ten už musel být čistý jako prase. Napadlo mne, že je docela škoda, že v koupelně netekla voda. Mohl jsem se zrovna sprchovat a být pak také čistý jako prase. Smůla. Jsem tedy alespoň stejně tak špinavý a to mi musí zatím stačit. A také mi stačí. Vždy jsem toužil být s prasetem v mnoha vlastnostech stejný. Aby se o mne například říkalo:

"Ten je rychlej jako prase."

Nebo: "Ten je interesantní jako prase."

Nebo: "Ten je chytrej jako prase."

Nebo: "Ten je infantilní jako prase."

Nebo: "Ten je sexuálně schopnej jako prase."

Nebo: "Ten je genitální jako prase."

Nebo: "Ten je špinavej jako prase."

Nebo: "Ten je debilní jako prase."

Nebo: "To už stačí jako prase."

Posledního výroku jsem autorem já. Už mne nebavilo pouze přepisovat, co řekli ostatní velikáni. Jsem také velikán, sice neveliký, ale chytrej jako prase. To se sice o mne moc neví a tím pádem ani neříká, ale je to pravda jako prase. Což si můžete klidně lehce ověřit. Stačí mne pozvat na dobrou večeři a pokládat na mne připravené otázky. Uvidíte, že je všechny něčím zvednu. Ještě se mi nikdy nestalo, že by se mi stalo, abych jakoukoli nezvedl, pokud byl zapnutý proud. To je moje podmínka. Jinak by se to asi stalo.

Pak by to zdánlivě vypadalo, že položená otázka, je na mne příliš těžká, ale jak už víš, při vypnutém proudu není nic slyšet, takže nemůže být nic položeno a navíc zvedat NIC, nemá cenu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře