750 Skrs krk

17. květen 2014 | 09.11 |

750 Skrs krk

Fspomněl semsi na písníčku Jalibora Dandy, vníš spívá, jaksi hrál kličkovanou skamarádem afurt vyhrával. Jenby mě zajímalo, co vyhrával akde jí vlastně hráli. Na silnici? Já kličkovanou neznám, taknevim, jak Jalibor vyhrával. Ještě Mě napadlo, žeby mohlo jít ozavázánísi tkaniček, ale tím bychse vdospělosti moc nechlubil. Noale Jalibor je Danda, takco Já vím, coseMu honí vehlavě.

Důležitý podleMě jeto, že slovo chlapa se může askoro seMi sem tlačí napsat, žemusí opčas změnit. Svět se také neustále proměňuje, tak i slovo semění. Důležitý totiš neníto, jakto řekne, ale jakto myslí. Aftom je dost potstatný rosdíl. Někdy totiš něco myslíš ňák aňákto řekneš. Ajindy to myslíš úplně jinak ařekneš tu samou blbost. Tady vidíš, že chlap musí mít právo na korekce. Iježek byje měl mít. Třeba veslovu popíchá:

"Běží liška kTáboru, nese pytel zázvoru

Ježek zaNí pospíchá, že jí trochu popíchá."

Kdyš semsi fduchu pospěvoval, takšel protiMě na chodníku chlap. Fpravý ruce držel nakousnutou Tatranku alevou si přidržoval na pravém uchu mobil. Nic neříkal, takže nejspíš jen poslouchal příkazy, co fše udělat a zařídit.

Taksem vduchu lechce pokračoval:

Strč prs skrs krk. Vůbec ale nechápu, jak lze ňadro prostrčit krkem. Některé jazykolamy jsou nelogické. Ikdyby se operace nakonec povedla, nevím kčemu by sloužila.

Nevidím vůbec žádné výhody takovéhoto počínání.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře