76 Odložený chlebíček a SBD

2. květen 2013 | 16.46 |

76        Odložený chlebíček a SBD

Sbor Bojujících Důchodců (SBD) se krátce po založení jmenoval Odložený chlebíček. Tak ho nazvali zakládající členové, ale protože již zemřeli, tak nové, mladé vedení strany na základě přepracovaných a následně přepsaných stanov změnilo skoro vše, názvem strany počínaje. Na prvních pěti plenárních zasedáních se probíraly výhody a nevýhody možného názvu HNND – Hledej Najdi Nesněz Dones, protože hlavní náplní činnosti firmy bylo nacházet odložené chlebíčky a dopravit je do výroben obložených chlebíčků, aby je tyto výrobny, po menších či větších úpravách, mohly zase dodávat do cukráren a jitřenek.

Takže, než se členové HNND domluvili na výhodách a nevýhodách názvu, stal se z nich Odložený chlebíček, který se po úmrtí zakládajících členů přejmenoval na SBD. Napsal jsem to ještě jednou, abych to sám pochopil a mohl vůbec dál pokračovat. Ale i tak si nejsem jistý, zda jsem se v tom zorientoval správně, protože píši skoro pořád takové zamotaniny, že jim rozumím jen málokdy. Budu asi muset založit "NAD FEJSBŮKEM ČTENÁŘŮ" a tam mi to vysvětlíš a já pak povídku dokončím. Sénkjů.

Anebo ne. Byl jsem totiž přítomen ZASE SI SEDÁNÍ stálých členů na stejné židle na jedné z jejich dalších plenárek. Měli DEN OUPN DÓR, a tak jsem těmi otevřenými dveřmi vstoupil. A byla tam prča, jako za starých časů. Asi třináct hodin řešili, zda budou něco řešit nebo, zda mají vyhlásit prázdniny. Nakonec o 12 hlasů vyhráli prázdniny.

Na Oupn Dóru bylo včetně mě přítomno 7 živočichů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře