765 Poslední kontrola

2. srpen 2014 | 10.57 |

765 Poslední kontrola

Zeptali seMě známí, jak Mi dopadl sout a kolik sem vyhrál. Odpověděl semJim, žeJim nemohu odpovědět, protože znám hodně případů, vekterých se vraždilo pro mnohem míň milojonů aJá bychsi rát ty prachy alespoň trochu užil.

Možná seTi zdá, žekašdou chvíli vymyslím nové slovo. Je tomutak proto, žesem při poslední kontrole zjistil, že jich strašně moc chybí. A poslední kontrolu dělám kašdou chvíli. Jak semto teť napsal, tak Mne napadlo, že slovo poslední sem mohl vynechávat, ale gumovat se nedá, to ušvíš. Myslímtím to, že poslední kontrolu je třeba dělat pořát aproto budou nová slova stále přibývat. Proti tomu se nedá nic dělat. Jazyk seuš po staletí čipotisíciletí vyvíjí, vnezávislosti na lízání čehokolif. Toje Kašdé iJim jasné anemusím setím dále zabývat. Itak toho mám dost.

Ještě věčí mám alenyní problém. Jak semsi prospěvoval fpředchozí Klase Natě, takseMi ta blbina nyní spívá furt. Nemohu sejí normálními prostřetky zbavit. Budu muset přijít na nějaké nenormální. Ale to bude vMém případě velice těšké, protože bych musel důkladně přehodnotit coje aco není normální. Ato je ftěchhle vedrech dost namáhavé. Jak seMi potí celý člověk, musím furt lést podsprchu atam seMi píše blbě.

Klasu uzavírám tím, žese Natě nesbavím ajdu na další kontrolu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře