770 Paranója Lusy Lů

9. září 2014 | 09.47 |

770 Paranója Lusy Lů

Poznali se na Badů. Bylato láska na první pohlet. Akdyšse uviděli, tak i nadruhý. Přestože měl volný byt, první sex byl fpřírodě. Fté době ještě totiš žila spřítelem anechtěla jít kNěmu atímto vlastně začalo. Apokračovalo napříklat takto:

"Nemáš u Sebe nahrávací zařízení?"

To byla otáska, kterou vyslovila pokaždé, kdyš byli spolu. Fšdycky na začátku setkání Mu pro jistotu "prošahávala" kapsy. Nejdříf si myslel, žeseHo chce pouze dotýkat abylo Muto i příjemné, aš později Mu došlo. Napříklat skoro pokašdé po skončeném, zhruba hodinovém telefonátu, ve kterém se 100x ujišťovala, žeto Jejímu příteli neřekne, tak zavěsila a vzápětí Mu znova zavolala a Její první otáska byla:

"Afak Muto neřekneš?" Avymažeš fšechny Moje fotky, správy, mejly a esemesky? Slip Mito a přísahej nasmrt fšech Svých příbuzných a přísahal bys i na Svojí smrt? Opakuj poMě, nikdy, nikdy, nikdy Muto neřeknu a nikdy semTě nenahrával..." atak pořát dokola. Aš Jí jednou řekl, žeje nemocná amělabyse léčit. KdyšMito vyprávěl, tak semsi pomyslel, že Takovéhle se vyléčit nedají ajetřebaje zabít.

Nojo, ale Vona je dost mladá aheská atak to samozřejmě nejde.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře