773 Lidapida

24. říjen 2014 | 04.57 |

773 Lidapida

Oslovil semJi na badů a OnaMě tak, jakMi říká Můj nejlepší kámoš. Dal jsem Jí malinký plusový bodík a velký zato, že souhlasila skonzervací. Mělsem konzervovat opatrně, protože je plachá. Alekonzervovat opatrně, ftomsem nejlepší. Pokut teda není lepší ňákej Číňan.

První rande smesi domluvili fkafevárně vMostu. Docela trochuhodně semse těšil, protože sem ušdlouho neviděl Ženu sblíska. Samože  fMHD Jich jezdí dost, ale Ty nemyslim. Tosou ženy smalym ž. ALidapida je svelkym. Shodně velkym. Vlastně snejvěčim, jakýde napsat. Hele vono vlastně aninapsat nejde, ale přetstavit jo. Přetstavit si umim fšechno, cochci. Achci toho hodně. Vlastně se dá napsat i přečíst, že velice skromně si fšdycky přetstavuji fšechno. Coš je dobře azároveň správně, protože jedině tak, toho mohu dosáhnout. Ataky dosahuju. Sice to někdy trvá dlouho, ale nakonec, kdyšuš to vypadá, žeje konec, takto začne. Ana jakýkoli začátek fšeho se fšdycky moc těším. Teda nelapej Mě za písmenka fpředchozí větě. Sou začátky, nakerý se netěšim, ale o těch tato Klasa není. Kdyš oslovím na badů, tak se těšim. Jinak bychto nedělal. Fšdycky se snažím dělat to, coMě těší. Jako asi fšichni. Napsal sem asi, protože semse Jich ještě neptal. Mám sice opčasčas, ale Jich je hodně atak semto zatím nestich.

Teť Mě napadlo, že semse vlastněještě neptal Žádné aniNikoho. Ale stejně předpokládám, žejeto tuty, boty nebo fruty. Podle té písně "Tuty, boty, Arizóna, Texas", kterou fšichni znají, protože je stará jako Metuzalém, kterého zná takédost lidí. Jednou sem Metuzaléma potkal, kdyš někam šel. Já šel sJozefem na fotbal a Von na ňáký nezajímavý místo, protoho nenapíšu ani nepřečtu. Nechtěl jít sNáma, protože nemá rád rohový praporky. To proč je nemá rát mivysvětlil jednou u piva nebo spíšuvíc pif atak sito nepamatuju. Já totiš fšdycky, kdyš se v nějaké místnosti vypije víc pif, taksipak něco nepamatuju. Teť Mě zase čirou náhodou napadloto, žekdyš chlap sedí vedle piva, tak furt sedí vedle jednoho, ale fšdycky jich vypije víc. Toje proMě paradoxní paradox. Další sdánlivý paradox jeto, že kdyš vypije třeba tři, tak vyčůrá pět. Napsalsem sdánlivě, protože vím pročtotak je. Vysvětlím Tito. Kdyš chlap vypije dostatečný počet pif, tak pivní chromozómy X dosáhnou nadvlády nad pivníma chromozómama Y azačnou řádit. Nejvíc pak řáděj vměchýři, kerej není zrovna moc velkej, zapumpuje a jetopak nutno řešit na toaletě. Zase semsi náhodou uvědomil něco.

Ale zapoměl semto, protože Mi taky zapumpoval a muselsem jít řešit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: 773 Lidapida newold®blbne.cz 24. 10. 2014 - 12:36
RE(2x): 773 Lidapida apv 26. 10. 2014 - 05:10