78 Sen

2. květen 2013 | 16.47 |

78        Sen

Zdál se mi včera sen. Alespoň si plážově myslím, že to byl sen. Nejsem si moc jistý, protože pokud to byl sen, tak byl divnej. A na takový nejsem zvyklej a seřízenej. Mám rád, když se vše děje, chová a pochoduje tak, jak má. Žádný vylomený dveře z pantů mi radost nedělaj. A tenhle sen byl nějakej vykloubenej. Posuď sama:

Nacházel jsem se v továrně na výrobu zkaženého masa. Byl jsem vedoucím všech vedlejších techniků v hlavní výrobní hale. Továrna měla jednu hlavní výrobní halu a pět vedlejších. V nich pracovali hlavní technici, ale probíhala zde jen vedlejší přidružená výroba nesmyslných výrobků. Stěžejní výrobek naší firmy – zkažené maso, jsem měl na starosti já a mí nadřízení, které jsem vedl, aby nepodváděli a nešidili.

Zkažené maso jsme vyráběli už od minulého tisíciletí a naše firma byla hrotem na trhu. Udávali jsme tón, směr i výškoměr. Ostatní, v porovnání s námi, konkurenční trpaslíky, jsme záhy schramstli a stali jsme se jedinými výrobci zkaženého masa na světě. Dodávali jsme naše maso do všech prodejen všech zemí, které na světě vyrostly. Všem lidem bylo po jídle špatně, všichni si stěžovali a zvraceli.

Když si pro mě přijel Interpol a zazvonil u mých dveří na můj zvonek, otevřel jsem a stála tam  Floo. Zeptal jsem se jí jaké kvality koupila poslední maso v jakémkoli obchodě. Ujistila mne, že bylo jako vždy čerstvější než ranní rosa a dala mi kousnout do řízku, který z něj usmažila.

Nepoblil jsem se a pochopil, že se mi něco hezkého zdálo.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře