82 Objektivně dobrej

2. květen 2013 | 16.50 |

82        Objektivně dobrej

Začínám si poprvé v životě objektivně myslet, že jsem fakt dobrej. Padají ze mě písmenka, jak bobky z králíka. Jedná se o písmenka sympatická a ze všech možných pohledů a orazítkovaných dopisů dokonalá. Já první a tím pádem také ze všech nejvíc chápu jejich pravý význam a nesmyslnost, protože mám tu výhodu, že si je mohu přečíst o trochu dřív, než Ty. A vím také, z jak ostrého úhlu je třeba číst. Také jsem ale někdy s Tebou na jednom plavidle a nechápu vůbec nic.

Ále, aj keď niekedy napíšem blbinu, tak jí rozumím a chechtám se jak malej, třeba Veronika. Já vlastně ani jiná písmenka, než blbinová psát neumím. Jen se snažím, aby byla genitálně blbinová a pak se jim chechtám. Sám doma, jako debil. Ale baví mne to moc. Mělas někdy smysl života? A byl to smysluplný smysl, nebo blbina? Já mám nyní smysluplnou blbinu a nechci nic jiného. Alespoň v tuto chvíli. Třeba se tato chvíle odvine v jinou dobu a budu chtít něco jiného. Ale jak znám nebo spíš neznám svůj mozek, i v odvinuté době mne budou ovládat blbiny a hovadinky všech druhů a barev.

Jsem totiž, jak už víš, trochu porouchanej a blbiny mám rád nade vše. Teda, pokud se nacházím poblíž klávesnice a proud přitéká z elektrárny vlnovkovatě do mých zásuvek. Na proudu jsem závislý stejně jako na kapucínovi. Oba dosáhli, nezávisle na sobě, stejného stupínku mé závislosti na nich a můžou si klidně podat packy. A já jim pak, až si je podaj, vytisknu diplomy.

Ale aby sis o mně nemyslela, že se stále vytahuji, tak Ti musím napsat, že tak činím ve vší skromnosti, která je mi vlastní a pouze proto, že jsem tu sám. V kolektivu jsem úplně jinak oblíbený, což píši už zase úplně skromnýma písmenkama, jak jsi jistě poznala. Zeptej se kteréhokoli kolektivu s mou účastí. Když ti odpoví, uslyšíš samá potvrzující písmenka písmenek, která jsem napsal před chvílí... Vzpomněl jsem si nyní na to, jak jsem si v pravěku také o pár jedincích myslel, že jsou soběchlebný, ale nyní jsem si jist, že nebyli.

Tímto se jim dodatečně a zároveň také dostatečně omlouvám a nastupuji na jejich plavidlo, protože tam mám rezervačku na jméno Apurk Puhctek Valsorim.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře