84 Pupek města Teplice

2. květen 2013 | 16.51 |

84        Pupek města Teplice

Jel jsem doprostřed města na poštu. Alespoň si myslím, že se jedná o prostředek, i když jsem nikdy jeho vzdálenosti od krajů provázkem neměřil ani žádnýma nohama nekrokoval. Vyhledal jsem poměrně snadno svou skříňku, odemknul ji a mrknul jsem do přihrádky došlých a orazítkovaných dopisů:

Zdravím... Tak jsem Vás našla... pamatujete?? Monika z Teplického Šlauchu.

Ahoj Moni,

jsem rád, že jsem to dokázal. V mém případě se jedná o nadlidský výkon. I když já jsem také nadlidský, stejně je to na pováženou. Alespoň JÁ si tohoto mého nadstandardního výkonu považuji. Jsme tedy přátelé, a pokud jsme se jimi stali takto - s obrovským vypětím mých chabých sil - budeme jimi na věky. Nebo alespoň na chvilku...

Zdraví Tě
APV

Až nyní jsem si všiml, že mi "pamatujete??" - s mým laskavým svolením, mi tykej... Ze zpáteční adresy jsem vyčetl odesílatelku: Monika Hlinka-photo.

Připojil jsem tedy ještě malinkatou otázečku: příjmenuješ se Hlinková nebo Photová?

Včera mi v pabu Legenda o chystané akci Kauflandu řekl Samuel, protože ví, že mi velice chutná zlevněná mléčná čokoláda Studentská pečeť a zlevněné mléčné studentské mléko. Poradil mi, ať vstanu hodně brzy a namísto psaní písmenek, vyrazím na zteč Kauflandu, protože ten se právě rozhodl a letáky dal světu teplickému vědět, že zlevní i tyto mé oblíbené komodity. Vstal jsem tak brzy, že jsem i písmenka stihl a pak jsem na ztékání Kauflu zapomněl, ale někdy odpoledne jsem si nemohl vyrobit Kapucína, protože mi někam odešlo mléko. A tak jsem proň vyrazil.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře