86 Koncert ve Věšáku

3. květen 2013 | 08.22 |

86        Koncert ve Věšáku

Dnes má Yndrís koncert ve Věšáku. Ten Yndrís, který trochu opožděně zaplnil svou židli na setkání Teplického ŠLAUCHu 2000. Vůbec nevím, na který nástroj valí, ale i kdyby valil na pusu, tak se ta jeho pusa stane večer nástrojem. A proto si na Yndríse chystám uši slanýma tyčinkama ze stoprocentního cottonu.

Yndrís je člen našeho Šlauchu. Píši NAŠEHO, abych nemusel stále opakovat Teplický ŠLAUCH 2000, Teplický ŠLAUCH 2000, Teplický ŠLAUCH 2000, ... atd. A také jsem první pondělí, ... jak už víš. Proto z našeho a ne, z jejich. Mám sraz se Sofií na Tržním náměstí. Napsala mi, že se VĚŠÁK nachází na rohu do revoluční.  Prošel jsem si celé náměstíčko mapsovým googlem a napadlo mne, že VĚŠÁK by se mohl vyskytovat v pabu New Vyšehrad. Když například prší, tak si v pabu na něj človíčkové zaVĚŠÁKovávají baloňákáky a pláštěnkáče. Ale dnes, doufám, pršet nebude, aby měl Yndrís a jeho kapela místo na svou hudební perforaci světové popularity a nemusel se prodírat již zmíněnýma hadryma. Čím víc písmenek přibývá, tím víc se na večer těším. Už vidím Yndríse, jak se svíjí v rytmu na pódiumovi a právě jsem pochopil jeho pozdní příchod a brzký odchod v první pondělí. Šel ze zkoušky a na zkoušku.

Muzikantírové nemůžou zkoušet ráno, jako já. Proto také já píši a ne ne ne - muzicíruji. To bylo mé zásadní rozhodnutí ze 3.11. loňských 12i měsíců, kdy jsem nechtěl budit sousedy a raději jsem začal psát písmenka. Jedná se o daleko klidnější zábavu. Píši, kdy se mi zachce -  každý den od rána do spadnutí ze židle. Nepotřebuji žádné další členy, krom Víti a za poslední, zkoušel jsem hrát na trumpetu a praskla mi struna. A písmenka nepraskají. Pokud nedělají Čurbes. Docela zajímací otázka mne nyní přepadla:

Ňadra hezké holky nebo písmenka? Váhám s odpovědí, ale mám na vážení právo, jak už víš. Přikláním se k ňadrům, ale neméně rád o nich píši písmenka. Spíše jsem měl napsat přišahávám, ohmatuji nebo přiolizuji se k ňadrům. Přiolizuji mi připomíná song "Jak Julie olejuje koleje". Vyber dle Tvé libosti či nelibosti. Já jsem vybral vše a přemýšlím o dalších superlativních písmenkách.

Přiolizovaná ňadra si superlativní písmenka naprosto zaslouží.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře