87 Vytahuji ruce z úlu

2. květen 2013 | 16.54 |

87        Vytahuji ruce z úlu

Šmátralas někdy rukama v úlu, ve kterém právě bzučí včelky? Prvně jsem to vyzkoušel asi v pěti letech a nyní tuto činnost provozuji pravidelně každé ráno.

Když jsem je před asi těma třemačtyřicetima letokruhama z úlu vytáhl, plápolaly mi z nich plameny. V tom je dnes vzácná shoda jako v tenisu za stavu 57:57 pro všechny na kurtu. Nepatrný rozdíl je v tom, že už packy nikam nestrkám. Mám je každé ráno připevněny rameny na protilehlých stranách v  horní části trupu. Jsou libovolně rozPRSkány po posteli, ve které ležím. Ale plápolají stále, každý den. V tom jsou stále ve shodě s vytaženýma z úlu.

V minulém tisíciletí, ve třetí den ráno měsíce, ve kterém opadává listíčko ze stromů, mi začaly poprvé plápolat. Od toho okamžiku nevynechaly ani jedno ráno. Je mi to fuka. Lépe, jsem za plápolání rád. Ráno je největší klid v panelech a nejlépe se mi tím pádem umísťují písmenka. Jen si tak procházím závitama, co by, kdyby nerostly v rybníkách ryby a kdybych byl třeba kosmonautem, horníkem nebo fotbalistou?

Ti všichni potřebují přeci spát a ne vstávat po druhé či třetí ranní, když usnou těsně před půlnocí, aby psali.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře