9 Jízda

2. květen 2013 | 15.14 |

9          Jízda

Za hezkého počasí občas jezdívám svou oblíbenou trasou z Teplic, směr Barbora, Mlýny, Hrob, Střelná, Dubí a zpět do Teplic.

Za žlutým plůtkem u zatopené šachty, jménem Barbora, je ostrá pravotočivá zatáčka. Jezdím do ní vždy "trochu" rychleji než minule. Tentokrát ale byl na mne připravený, naplavený písek u krajnice, kam mne má rychlost vynesla. Přední kolo mi podklouzlo, já přeletěl řídítka a trochu se zranil.

Barbora leží asi ve čtvrtině této mé trasy. Zbytek jsem ten den nedojel, nechtěl jsem mít potřísněné kolo krví, která mi tekla snad z celého mého trochu zraněného všeho.

Kolo zraněno, až na menší oděrky nebylo, a tak jsem naň nasedl a potupně jsem se vrátil domů zpětnou čtvrtinou. Když se vrátila moje partnerka z práce a spatřila mne, okamžitě mne naložila do auta a šoupla na úrazovku do nemocnice. Všichni čekající mi dali přednost v jízdě. Jedna zraněná žena dokonce zaklepala na lékaře a ti rovnou shodili ze stolu stávajícího simulanta a jali se věnovat mým 150i zraněním.

Výsledkem byla sádra na levé ruce na 6 týdnů, roztok oxidu zinečnatého a želatiny, která slouží k namáčení obinadla a větší fixaci postiženého místa = zinkoklih, na ruce pravé na 14 dní. Obvázaná tvář, a kysličník uhličitý nalitý z veškerých zásob, které měli lékaři na několik let, na mé tělo.

Bolelo mne všechno strašně, ale z kysličníku jsem se málem počůral...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře