92 Volvox Globator

2. květen 2013 | 16.57 |

92        Volvox Globator

Jsem fantazijní fabulátor a Volvox Globator. Už jsme se vzali mnohokrát a stále se bereme... Zrovna nyní jsme u oltáře. Oddávající Resident má nasazenu oční bulvu, je od nás oddělen igelitovou plentou a promlouvá k nám syntézou sinusoid. VŠE nebo alespoň NĚCO nasvědčuje tomu, že NIC nečiníme tak úplně dobrovolně.

Již před demokratickým hlasováním na slavnostním zasedání mých hemisfér, kterému předchází veřejné diskuze a debaty, v nichž je tříben názor na věc a jsou zohledňována různá stanoviska, včetně dopadu na vývoj společnosti, veřejné finance, právo atd., jsem věděl, že si Tě zase vezmu.

Jsem Tebou pohlcen tak, že na otázku, zda si Tě bla bla bla dobrovolně, jsem Residentovi odpověděl:

Tak můžete hádat. A protože uhádl, tak jsem si Tě zase vzal. Také sis mě vzala, a tak jsme se vzali oba dva dohromady. Jinak to snad ani nejde. Nebudu se v tom šmodrchat, i když by to šlo.

Až bude léto, seženeme si duši od kola kombajna a dokutálíme se do Tramtárie. A tam si se mnou dělej věci. Spíše teda činnosti dělací, jež je možné konat jen a jen tam a nikde jinde. Anebo si Tě odkutálím JÁ a JÁ si s Tebou budu dělat činnosti. To bude pro mne ještě výhodnější, ale rozhodnutí je přesto na Tobě. A já budu jen plnit Tvá přáníčka, protože to je má úloha, kterou mám nejraději. Samozřejmě pokud jde pouze o Tvá přáníčka. Jde-li o přáníčka kterékoli jiné osůbky, je nutno k jejich řešení použít valící se zasedání OSN. A to je pak na hodně dlouhých loktů anebo na jeden, ale nejdelší.

Ale protože s žádným takovým na pivo nechodím, zůstaneme raději pouze u Tvých přáníček.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře