98 Čím víc brad, tím víc prezident

2. květen 2013 | 17.02 |

98        Čím víc brad, tím víc prezident

Tak ráno mi server idnes.cz konečně ozřejmil, proč nakonec vyhrál Miloš i finále ČMFS nad Karlem. Má totiž o jednu bradu víc, než Jirka.

Situace, kdy si Jirka přišel přisednout před jednou z debat k Milošovi, který se zrovna baví s Přemkem z ODS:

"Přibyla vám šestá brada, pane kandidáte," vítá Miloš Jirku. "Myslím, že to s prezidentskou kampaní nijak nesouvisí," reaguje Jirka. Miloš vtipně kontruje: "Ale jo, já mám například sedm a proto nad vámi těsně vedu."

Ani předchozí Vašek jich tolik neměl, a tak se máme na co těšit. A co teprve v zahraničí. Tolik brad na jednom obličeji ještě určitě neviděli a my budeme konečně světoví. Alespoň v něčem. Sice v bradách a ještě k tomu v bradách pod obličejem starce, ale alespoň v něčem. Jsou státy, které nemají ani to. I prezidentská známka může být tím pádem dražší a nikdo si nebude stěžovat. Tak velký počet brad na jedné známce se také v žádné jiné zemi nevyskytuje. Za to dám bradu do ohně a nemusím se bát, že o ni přijdu. A kdyby přeci jen, napíši do prezidentské kanceláře a Miloš mi možná jednu pošle, když jich má tolik. Jde jen o to, zda tento počet nepovažuje za normál. Teď, když díky tomu vyhrál i ve finále, tak se obávám, aby se jistý počet brad nestal v Čechách standardem nebo normou pro cokoli. Jsem si téměř jistý, že v dotaznících přibude kolonka počet brad. A kdo udá větší číslo, bude přijat.

Na netu jsem se dočetl, že brady se dají odstranit jen relativně náročnou ortodontickou operací. A navíc je-li jich navíc šest... Ani trochu se v těchto zákrocích nevyznám, napadají mne jen samé drastické, které si ani netroufám napsat, natož navrhnout pro Miloše, přeci jen je budoucí hlavou státu. I když bradatou, ale je. A tak nezbývá, než přidat jednu větu do naší ústavy:

Chce-li APVé cokoliv, je záhodno mu tato jeho přání plnit.

To úplně postačí a nemusíme se zabývat špatně oholenými bradami budoucích prezidentů ani žádných jiných staříků.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře