99 To snad ani není možné?

2. květen 2013 | 17.03 |

99        To snad ani není možné?

Monika Štiková, maminka Ornelly (19), přiznává, že ze svého potenciálního zetě není zrovna na větvi. Dokonce se ani nenachází poblíž žádného stromu, a tak logicky na větvi být nemůže. Ale za svou dceru se bije jako skot ženského rodu a říká, že i ona by v devatenácti jeho sladkým slovům podlehla. Je totiž skoro stejně tak inteligentní jako její dcera. Napadá mne nyní, jak se asi o oněch slovech dozvěděla? Na otázku, koho by si představovala za partnera Ornelly, odpověděla:

"S manželem jsme měli samozřejmě o jejím partnerovi úplně odlišnou představu. Proto jsme jí třeba platili i výborné školy."

 Tady se musím pozastavit, shlédl jsem totiž video těchto dvou nadprůměrně inteligentních žen, a tak mne názvy oněch v množném čísle uvedených výborných škol eminentně zajímají.

"Počítali jsme, že si najde kluka plus minus svého věku. Někoho z dobré rodiny, pracovitého a s čistým štítem, nepoznamenaného rozvodem, ani dětmi z předešlých vztahů. Někoho, kdo má spoustu peněz. Není to podmínkou, ale bohatý jako prase být musí. Bylo by to všechno jednodušší. Ona má plno kamarádů, kteří by s ní rádi chodili a nejen chodili, ale rozhodla se takhle."

"Takže jste radostí nešílela a neskákala do stropu, když vám řekla, že chodí s Koktou, který navíc zadrhává v řeči."

0pt;font-family:"Tahoma","sans-serif"">"Ona ale na začátku ani sama nevěděla, kdo ten Kokta je a až když se ocitla ve čtvrtém měsíci, tak jsme se dozvěděli o existenci jeho ženy. Ale jen mlhavě. Vlastně jen to, že je to snad nějaká moderátorka. A kdo je její manžel, jsme v tu chvíli vůbec netušili."

Ornella přejmenovala chlapečka, kterého za dva a půl měsíce přivede na svět. Už to není Alexandr, ale Quentin. Latinsky to znamená pátý. A jde opravdu o páté dítě Josefa Kokty.

"Vůbec jsem takhle neuvažovala, je to náhoda, ani jsem netušila, že se mnou Pepa spal," tvrdí Ornella.

Nejdříve chtěla syna pojmenovat Alexandr, ale po půl roce jméno zavrhla proto, že se mu říká Saša. A to se nastávající mamince nelíbí.

"Ona to o tom Sašovi nevěděla. Řekli jí to kamarádi. Jak jsme žili léta venku, má pořád ještě trochu mezery," vysvětlila Ornellina matka Monika, proč na hovorový tvar Saša přišla její dcera tak pozdě.

Zajímavé je, na co vše chudinka přišla pozdě a má tím pádem tak trochu mezírky. S tak výbornými školami, které jí rodiče platili, se mi to zdá velice podivné a smutné. Teda pokud do nich řádně  docházela, samozřejmě...

Quentina zvolila Ornella podle slavného amerického režiséra a herce Tarantina.

"Mí nejbližší mi to jméno schválili, i když je poněkud nezvyklé."

 To považuji za absolutně nejdůležitější, že jméno schválili její nejbližší. Na internetu se holka chytrá dočetla, že je u nás asi 7 Quentinů a poslední přišel na svět v roce 2011. To, že jméno znamená v latině pátý, a jde opravdu o Pepovo páté dítě, zjistila až dodatečně. Co všechno chudinka nezjistí dodatečně. Neustále mne, holčička překvapuje.

Také vánoce u Štiků jsou poněkud zvláštní. Místo, aby si jako rodina užívali svátky klidu a pohody, házejí na sebe u štědrovečerní večeře špínu a navzájem se pomlouvají, což pak nejednoho rozpláče.

"Vždycky někdo u stolu vytáhne na toho druhého špinavé prádlo, nebo se někomu něco stane a ti druzí se mu smějí a on pak pláče," přiznala Ornella.

Ornella také prozradila, co ji o Vánocích přímo obtěžuje. Největší muka prožívá při zdobení stromečku.

"Můj nešikovný otec ten strom vždycky nějak osekává, já mu ho musím držet a mám pak z toho celé opíchané ruce," stěžuje si Ornella.

Co mu musí držet, čím nešikovný otec osekává a jak je Ornella opíchaná, tak to už mne opravdu ani trochu nezajímá.

Skromné děvče by si kromě oblečků pro nenarozeného syna Quentina přálo diamantový PRSten.

"Od kohokoliv. A také bych chtěla kožich a Bentley, takový ty normální dárky," žertovala nastávající maminka.

Skutečně žertovala? Myslím si, že jde o novinářskou drůbež a že tedy maminka nežertovala.

Přeje si přeci jen to nejlepší, jak si ostatně přejí i všechny maminky, kterým se kdy narodily chytré děti, ale i ty, kterým se narodily úplné blbky.

Ornella si miminko hýčká a ráda by mu dopřála ten největší luxus. Když dorazila do talkshow 7 pádů Honzy Dědka, prozradila, za kolik peněz by syna Quentina přivedla na svět před zraky televizních diváků.

"Když už, tak by to mělo být aspoň sto milionů," šokovala publikum.

Mne však nešokovala.

Trochu mne ale překvapil moderátor, který tuto inteligentní otázku Ornelle v talkshow položil.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře